05.08.2015 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zveme vás na Zemi živitelku

Československá obchodní banka, a. s., zaměřuje svoji pozornost na sektor zemědělství a aktivně se účastní zemědělských akcí a výstav. V tomto ohledu není 42. ročník veletrhu Země živitelka výjimkou. V rámci českobudějovického agrosalonu banka představí své portfolio produktů a služeb zájemcům jak ze sektoru zemědělství a potravinářství, tak i široké veřejnosti.

V agrárním sektoru skupina ČSOB usiluje o vytvoření dlouhodobého partnerství se zemědělci a potravináři včetně příslušných nevládních organizací. Vhodnou možností, jak představit nabídku produktů a služeb zemědělcům a potravinářům, je prezentace skupiny ČSOB na veletrhu Země živitelka. Při této příležitosti bychom rádi pozvali návštěvníky výstavy do naší společné expozice ČSOB, ČSOB Leasingu, ČSOB Pojišťovny a ČSOB Factoringu, která bude umístěna na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T1.

Ucelená nabídka

Výhodou programu skupiny ČSOB pro zemědělce je jeho ucelenost (bankovní služby, pojištění, leasing, factoring), flexibilnost s konkrétními výhodami oproti standardním podmínkám, jeho administrativní nenáročnost a pružné dotační poradenství. Obsluhu pro zemědělce zajišťují zkušení bankéři – specialisté na zemědělství. Tím je zajištěno dokonalé pochopení finančních potřeb klienta na základě znalosti specifik podnikání v zemědělství.

Na veletrhu obchodní zástupci ČSOB rádi poskytnou odpovědi na dotazy týkající se finančních a pojišťovacích služeb, a to nejen v oblasti zemědělství. Tito zkušení odborníci navrhnou optimální řešení finančních potřeb klienta včetně možnosti čerpání podpor například z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu. Aktuální je také očekávaná výzva v rámci Programu rozvoje venkova. Předpokládané spuštění příjmu žádostí do 23. kola Programu rozvoje venkova je v září tohoto roku. S odborníky z ČSOB lze konzultovat připravované podmínky v oblasti podpory investic do zemědělských podniků, varianty financování projektů a možnosti předfinancování dotací.

Zemědělci tak mohou získat detailní informace ohledně financování provozu, zemědělské techniky a technologií, zemědělské půdy, žlabů, jímek a hnojišť, stájí a bioplynových stanic, které se v souvislosti s novým konceptem Programu rozvoje venkova dostávají opět do popředí zájmu. Samozřejmostí je možnost konzultace pojištění nejen zemědělských rizik a možnosti řešení profinancování pohledávek. To vše pod jednou střechou. Tato symbióza znalosti finančních služeb, zemědělských rizik a techniky umožní skutečně komplexní obsluhu klientů a připravit tak finanční řešení zákazníkovi šité na míru.

Zvýhodnění pro zemědělce

Skupina ČSOB přichází se zvýhodněným konceptem nabídky pro zemědělce, který má přinést přidanou hodnotu farmářům a zemědělským podnikům v oblastech, kde to klienti potřebují. Chápeme, že přistoupení na přefinancování celého podniku bez předchozí zkušenosti s naší bankou je pro konzervativní klientelu náročné. Důležité je vyzkoušet si naši nabídku a využít komfortní řešení či služby právě v oblasti, která není plně pokryta jinou bankou. Tímto způsobem se nám již nyní daří zvýšit zdravé konkurenční prostředí, ze kterého profituje zejména klient. Naším cílem je spokojený klient, který dlouhodobě využívá služby skupiny ČSOB. Věříme, že to je správná cesta ke zvýšení našeho tržního podílu v zemědělství.

Úspěch programu AGRO 2015

ČSOB Leasing je na předním místě na trhu v oblasti nebankovního financování, a to i v rámci financování zemědělců. ČSOB Leasing v letošním roce dosáhl velmi cenného úspěchu s programem AGRO 2015, v prestižní soutěži Zlatá koruna v sekci podnikatelských úvěrů. AGRO 2015 je ucelený program s největší variabilitou spolupracujících dodavatelů zemědělské techniky s výhodným financováním pro zemědělce s kombinacemi dotací dodavatelů a státních i evropských fondů. Atraktivnost produktů a dalších služeb ČSOB Leasing ještě zvyšuje spolupráce s ČSOB Pojišťovnou v podobě nabídky výhodného strojního pojištění. Komplexní klientský servis zahrnuje vedle možnosti elektronické komunikace, tzv. eLesingu, také uzavírání smluv v místě prodeje, rychlé vyřízení financování nových i použitých strojů, možnost nastavení sezónních splátek a získání bezplatného dotačního servisu.*

Ing. Petr Kopeček

ČSOB

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down