01.06.2021 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

18. mezinárodní soutěž terénních robotů

Čtrnáct mezinárodních týmů testujících virtuální možnosti inovativní robotické technologie nabízí mezinárodní soutěž: Chytá se živá online klasická soutěž zemědělských strojů. V letošním roce se 18. ročník Mezinárodního testu terénních robotů uskuteční jako virtuální akce od 8. do 10. června 2021 na digitální platformě DLG.

Každoroční soutěž pro studentské týmy a jejich terénní roboty bude používat simulační prostředí podobné tomu, které se používá v "NASA Space Robotics Challenge" k testování robotického softwaru pro průzkum vesmíru. Virtuální akce poskytuje účastníkům realistické efekty.

Simulované úkoly se budou týkat zejména rostlinné výroby. Automatizace a digitalizace, optimalizovaná produkce plodin i udržitelné zemědělství jsou scénáře vybrané do soutěže virtuálních terénních robotů.

Čtrnáct mezinárodních studentských týmů z Dánska, Německa, Nizozemska, Rumunska a Slovinska představí své virtuální roboty v akci a bude provádět složité manévry v terénu.

Událost, která má být vysílána živě na digitální platformě DLG The Field Robot Event, je partnerem akce DLG Feldtage. DLG vysílá událost živě na své digitální platformě.

 

Registrace je otevřena od 7. června. Informace o tom, jak se zúčastnit jsou dostupné na www.fieldrobot.com

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down