05.04.2018 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrární veletrhy v novém kabátě

Největší agrární událost letošního roku, tedy mezinárodní veletrhy Techagro, Silva Regina a Biomasa, bude slavnostně zahájena v neděli 8. dubna. Až do čtvrtka 12. dubna bude brněnské výstaviště plné nejen špičkových zemědělských strojů a zařízení, ale také lesní techniky, přehlídkou myslivosti, technologií pro živočišnou výrobu a technologií pro energetické využití obnovitelných zdrojů.

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy Techagro, Silva Regina, Biomasa známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě.

Techagro patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě a i v ročníku 2018 je brněnské výstaviště zcela vyprodané. Zastoupena je většina značek zemědělské techniky působících na evropském trhu, velký je podíl zahraničních vystavovatelů. Tento veletrh se více zaměřuje na rostlinnou výrobu, v pavilonu A1 vznikla hala posklizňových technologií a zemědělská technika má k dispozici více prostoru než v minulých ročnících. Vystavovatelé prezentují také komunální techniku. Zastoupeny jsou trendy – digitální technologie, precizní zemědělství nebo využití navigačních systémů.

Techagro 2018 navštíví incomingové nákupní mise, proběhne sněm Agrární komory ČR nebo konference Budoucnost českého zemědělství.

Součástí oficiálního zahájení bude již tradičně i slavnostní ceremoniál – předávání ocenění Grand Prix pro nejlepší exponáty veletrhu. Soutěž Grand Prix je určena pro špičkové exponáty a její udělení je spojené hned s několika zajímavými benefity. V první řadě jde o viditelné označení nominovaných a oceněných exponátů přímo v expozici, takže je možnost využít tento úspěch od prvního dne veletrhu. Okamžitě po ocenění se informace objeví také na webových stránkách Techagra a také v tištěných titulech mediálního partnera – vydavatelství Profi Press. Ocenění Grand Prix si za dobu své existence vybojovalo značnou prestiž, takže představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který mohou efektivně využívat v svém marketingu.

V rámci soutěže Grand Prix bude uděleno nové ocenění Soil Water Retention Friendly pro stroje a technologie, které podporují zadržení vody v půdě.

Kromě cen Grand Prix si ocenění odnesou také vystavovatelé, kteří nejvíc zaujmou redakce jednotlivých časopisů vydavatelství Profi Press.*

 

Více si přečtete ve Farmáři č. 3/2018

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down