01.06.2021 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Aktivity Charolais International

Minulý týden proběhlo další videokonferenční setkání zástupců mezinárodní asociace chovatelů plemene charolais - Charolais International. Diskutovalo se o plánovaných aktivitách, ale i dalších záležitostech souvisejících s přeshraničními činnostmi (výměna genotypů atd.). Nemožnost klasického osobního setkávání vedla k myšlence na uspořádání alespoň virtuální výstavy charolais a charbray.

Prvním skutečným mezinárodním setkáním by měl být až světový kongres, který se uskuteční v termínu 7.–17. července 2022 ve Velké Británii. V roce 2023 by se pak mělo setkání přesunout do České republiky.
Česká republika měla být hostitelskou zemí již letos, ale covid-19 nám plány překazil. Zatímco Australané, kteří měli účastníky z celého světa přivítat v roce 2020, svou akci zcela zrušili, my ji jen o dva roky odložíme. Program a další detaily by měly zůstat stejné, jako již bylo naplánované. Podrobnosti najdete na speciálním webu charolais2021.com. V roce 2024 se světový kongres bude konat v Kanadě.
Kemp pro mladé chovatele, kterého se v minulosti účastnil i Vladimír Chytka, by se měl konat rovněž až v příštím roce a to v USA.*

Zdroj: ČSCHMS

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down