20.11.2012 | 10:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

České firmy v Hannoveru

Akciová společnost Bioveta, která vyrábí přibližně 150 druhů výrobků pro diagnostiku, prevenci a léčbu onemocnění různých kategorií hospodářských a domácích zvířat, se jako jedna ze třinácti českých firem prezentovala na letošním veletrhu EuroTier.

Mezi produkty firmy najdeme například vakcíny pro skot (BioBos), prasata (Biosuis), antiparazitika pro psy a kočky (pasta Caniverm, spoty a sprej řady Fipron), či pro koně (pasta Equiverm) a řadu dalších výrobků.

Na veletrhu společnost prezentovala také IVASAN Farm – nový dezinfekční vodou ředitelný přípravek určený pro dezinfekci a hygienickou sanitaci povrchů, prostor i technologických zařízení v chovech hospodářských zvířat a dezinfekci dopravních prostředků sloužících k převozu zvířat a skladišť krmiv. Dá se využít v chovech drůbeže a líhních, stájích pro chov prasat, chovech skotu a dojírnách, na jatkách, ve skladech krmiv i pro dopravní prostředky. Jedním z dalších produktů jsou IVASAN Pets a IVASAN Spray, univerzální a vodou ředitelné dezinfekční přípravky, které po aplikaci a zaschnutí vytvoří na povrchu polymerovou vrstvu bránící opakované adhezi virů, bakterií a plísní. Používají se k ošetření klecí, akvárií a pelíšků, ale také srsti či peří domácích zvířat.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down