Cílem je lepší prostředí stáje a zdravější vemeno

Společnost ABS (American Breeders Service) spol. s r.o., nabízí chovatelům skotu špičkovou americkou genetiku všech plemen mléčného a masného skotu, ale má také komplexní řady prostředků Valiant a SOP.

Dvousložkové desinfekční přípravky na struky řady Valiant se využívají pro prevenci a ochranu mléčné žlázy dojnic před klinickými i subklinickými mastitidami.

Valiant Barrier je bariérový přípravek pro desinfekci struků a ničí bakterie od chvíle aplikace po více než 8 hodin. Chrání struky v době mezi dojeními a působí jako prevence vzniku klinických mastitid. Valiant Teat Dip je přípravek pro desinfekci struků po dojení.

Valiant Foam-Active je pěnový přípravek pro desinfekci struků před dojením. Účinně ničí bakterie a aktivně odstraňuje nečistoty z kůže struků, potom je lze snadno a rychle odstranit suchou utěrkou.

Prostředky řady SOP potlačují množení patogenů v podestýlce a současně urychlují množení humifikačních mikroorganismů. Proto výrazné zlepšení vlastností podestýlky, snižují spotřebu podestýlkové slámy, dochází ke snížení emisí amoniaku a zápachu ve stáji.

SOP C BEEF je přípravek vyvinutý pro podestýlku v chovech masného skotu. SOP C COW je přípravek pro hygienu stlaných částí stáje a boxový loží. SOP C CALF je produkt určený pro telata na mléčné výživě a vytváří zdravější prostředí pro jejich odchov.

SOP Lagoon je produkt pro homogenizaci a ztekucení skladované kejdy a SOP PIG Lagoon funguje u kejdy prasat.

Podrobnější informace v týdeníku Zemědělec-

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down