13.06.2024 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Co nabídne veletrh SPACE chovatelům?

Organizátoři již zvou na prestižní veletrh SPACE 2024, který se bude konat ve dnech 17. až 19. září 2024 ve francouzském městě Rennes, v srdci jedné z nejvýznamnějších chovatelských oblastí Evropy. Tento třídenní veletrh nabízí jedinečnou příležitost setkat se s odborníky z celého světa, sdílet informace a zkušenosti a zapojit se do diskusí o budoucnosti zemědělství a živočišné výroby.

V roce 2024 mají pořadatelé v plánu přivítat více než 1200 vystavovatelů, kteří představí své inovace a produkty ve všech oblastech chovu zvířat, včetně skotu, prasat, drůbeže, krmiv a výživy, energií a služeb. Na veletrhu se očekává účast téměř 100 000 návštěvníků z více než 120 zemí, což podtrhuje jeho mezinárodní význam a prestiž.

Prostor pro budoucnost

Pro chovatele nabídne SPACE 2024 rozsáhlý program včetně 100 konferencí, soutěží a prezentací zvířat, stejně jako Espace pour Demain (Prostor pro budoucnost), kde budou představeny nejnovější technologické a ekologické inovace. Akce jako Tech’Agri Challenge a Youth Forum budou příležitostí pro mladé profesionály zapojit se do diskusí o trendech a výzvách v zemědělství.

Innov’Space

Jedním z hlavních lákadel veletrhu je Innov’Space, prestižní ocenění pro nejvýznamnější inovace v sektoru živočišné výroby. V roce 2023 bylo oceněno 37 produktů, což potvrzuje význam tohoto programu pro propagaci a uznání nejnovějších technologických pokroků.

Neváhejte a přijeďte na veletrh SPACE 2024 v Rennes, kde najdete inspiraci, nové obchodní příležitosti a praktická řešení pro zlepšení vaší chovatelské praxe.

Zemědělská politika

Veletrh SPACE slouží jako observatoř pro francouzskou, evropskou i mezinárodní zemědělskou politiku. Účastníkům poskytuje řešení a nápady, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů díky technické odbornosti, inovacím a konferenčním debatám. Od svého založení v roce 1987 je veletrh SPACE silně spojen s Evropou. Vizí jeho zakladatelů bylo a stále zůstává učinit SPACE, umístěný v západní Francii, největší událostí pro všechny sektory zemědělské výroby v Evropě. Rok 2024 je také poznamenán evropskými volbami, což přináší mnoho diskusí o klíčové roli zemědělství. S ohledem na rozvoj produkce v jiných částech světa (USA, Čína, Rusko a Indie) musí Evropa čelit mnoha novým výzvám: vyvážit růst zemědělství potřebného k výživě obyvatel a obchodování s jinými zeměmi, přičemž splnit environmentální očekávání a cíle snižování uhlíkové stopy.

Možnost exkurzí

Kromě obvyklých návštěv stánků, budou mít návštěvníci během veletrhu možnost půldenní exkurze farem v Bretani. Na předběžném programu je:

  • Farma skotu plemene limousin,
  • Farma Prim’Holstein,
  • Farma plemene normande,
  • Prohlídka drůbežárny patřící Coopérative Poulets de Janzé,
  • Farma s chovem prasat,
  • Minimlékárna,
  • Farma s chovem ovcí,
  • Prohlídka továrny na výrobu premixů.

Neváhejte a přijeďte na veletrh SPACE 2024 v Rennes, kde najdete inspiraci, nové obchodní příležitosti a praktická řešení pro zlepšení vaší chovatelské praxe.*

Pro více informací a registraci navštivte oficiální webové stránky SPACE: space.fr

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down