02.05.2019 | 01:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Devět stovek hospodářských zvířat

Už podruhé se na brněnském výstavišti bude konat Mezinárodní veletrhu pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat, letos od neděle 12. května do středy 15. května. Součástí doprovodného programu je Středoevropský veterinární kongres, souběžně proběhne také Národní výstava myslivosti, výstava koní a včelařská výstava.

V pavilonu P a jeho okolí najdou návštěvníci expozice s technologiemi pro živočišnou výrobu – krmivářské firmy, technologie pro chov, dojicí techniku, zemědělskou techniku včetně závěsné techniky. Velká část vystavovatelů představuje novinky a zajímavé exponáty pro větší výnos, produktivitu i lepší prostředí hospodářských zvířat.

Výstaviště je otevřeno denně od 9 do 18 hodin, ve středu do 17 hodin. Nejvýhodněji lze koupit vstupenky na webu veletrhu ANIMAL TECH, levnější vstupné budou mít také organizované skupiny – zájezdy, které ve středu 15. května mají vstup zdarma.

Na Národní výstavě hospodářských zvířat uvidí návštěvníci přes 900 kusů skotu, prasat, ovcí, koz a koní. Nejdůležitější částí doprovodného programu výstavy jsou tradičně šampionáty a soutěžní přehlídky, například Národního šampionát holštýnského skotu, Národního šampionát masných plemen, Národního šampionát skotu jersey nebo soutěžní přehlídky normandského skotu.

Po celou dobu trvání akce mohou návštěvníci vybírat svoji Miss sympatie, letos nově mezi dojenými i masnými plemeny skotu. Obě miss budou oceněny v poslední den veletrhu, získají pohár a jejich chovatelé věcné ceny od vydavatelství Profi Press. Vylosováno bude také šest tipujících, kteří rovněž obdrží věcné ceny od našeho vydavatelství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down