18.03.2021 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dezinfekce ustajovacích prostor

Společnost Urban nezapomíná ani na hygienu ustájovacích prostor pro telata. Proto vyvinula a na veletrhu EuroTier digital představila efektivní a šetrný produkt EcoProtector UV-C.

Jedná se o novou metodu sanitace podlahy i stěn venkovních individuálních boxů. UV-C záření účinně ničí kryptosporidia, koronaviry a rotaviry. Díky nástavci na MilkShuttle se jedná o univerzální využití tohoto produktu.

Nejen v Německu se mnoho chovatelů skotu potýká s průjmovými i respiračními chorobami telat. Pro jejich kontrolu hraje zásadní roli hygiena prostředí.

EcoProtector UV-C je dezinfekční nástavec na Urban MilkShuttle namontovaný na jeho zadní straně. Hlavním prvkem je UV-C ozařovací jednotka, vybavená čtyřmi výkonnými UV-C trubicemi, které jsou napájeny z elektrického systému MilkShuttle. Při sklopení může jednotka účinně dezinfikovat povrchy podlah, po kterých stroj projíždí. Nezávislý institut potvrdil, že i jediný průjezd snížil mikrobiální kontaminaci o 99 %.

Použití zařízení se neomezuje pouze na dezinfekce povrchů podlah. Při vertikální montáži může také eliminovat patogeny uvnitř bud.

Toto řešení je zcela bez chemikálií, rychlé, ekologické a efektivní. EcoProtector UV-C umožňuje chovatelům rychle a snadno zlepšit hygienu a přerušit řetězec infekce, čímž se předchází nemocem a zlepšuje se welfare na farmách.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down