06.06.2020 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dnes deset dostihů bez diváků

Sobota 6. června je dalším termínem v aktuálním dostihovém kalendáři Chuchle Areny Praha. Kvůli omezujícím opatřením pro počet osob na hromadných akcích se akce koná bez účasti veřejnosti, nicméně dostihy opět poběží na internetu v živém vysílání. Majitelé stájí projevili o účast na tomto dni enormní zájem, uskuteční se tedy celkem deset dostihů, v nichž se představí 147 koní a 43 jezdců. První bod programu startuje ve 14.15 hod.

Největší pozornost vyvolává 31. Memoriál profesora Michala, v němž absolvuje sezónní premiéru šampion loňských dvouletých hřebců Rate. Reprezentant DS Pegas se v ČR zatím představil pouze jednou, avšak předvedl famózní výkon, když v zářijovém Gerschově memoriálu, s podporou hvězdného žokeje Soumillona triumfoval lehce o sedm délek v novém rekordu dostihu. Prověří jej osm soupeřů, včetně několika zdejších debutantů, mezi nimiž bude i trojnásobný vítěz z Francie Has D'Emra, zakoupený stájí Leram letos v březnu.

Další dostihové dny v Chuchle Areně Praha proběhnou 21. a 28. června. Vzhledem k uvolňování omezujících opatření účasti na hromadných akcích se uvažuje o částečném otevření veřejnosti, rozhodnutí bude zveřejněno.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down