25.07.2021 | 12:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Firma Lallemand otevřela pobočku v Soulu

Společnost Lallemand Animal Nutrition oznámila nedávné otevření své nové pobočky v jihokorejském Soulu. Podle slov zástupců firmy pobočku povede Choi Si Yeong, Country Manager pro Lallemand Animal Nutrition South Korea.

„Společnost Lallemand Korea se snaží pomáhat partnerům a zákazníkům optimalizovat užitkovost a welfare zvířat pomocí specifických přírodních mikrobiálních produktů. Naše produktové portfolio nabízí vysoce hodnotná řešení pro přežvýkavce, prasata, drůbež a další zvířata,“ uvedla Choi Si Yeong.

„Budování týmu Lallemand v Koreji nám umožňuje využít mezinárodní poznatky k efektivní podpoře místních zákazníků. Těším se na úzkou spolupráci s našimi klienty a budování nových vztahů,“ dodala ředitelka pobočky.

„Rozšíření naší působnosti do Jižní Koreje je logickým krokem v naší strategii obchodního růstu v jihovýchodní Asii,“ uvedl Paul-Antoine Croizé, ředitel obchodní oblasti pro jihovýchodní Asii. „Otevření naší pobočky v Soulu posiluje náš firemní závazek budovat silné vztahy se zákazníky. Jsme přesvědčeni, že řešení Lallemand Animal Nutrition budou výkonnými, účinnými a inovativními způsoby podporovat místní živočišnou výrobu,“ komentoval Paul-Antoine Croizé.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down