10.03.2014 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Globální bulharská firma rozšiřuje portfolio

Huvepharma je globální farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing produktů pro zdraví lidí i zvířat. Odtud také název firmy Huvepharma – HUman a VEterinary PHARMAceuticals. Huvepharma jako hlavní evropský producent biotechnických a farmaceutických výrobků má v této oblasti více než pětapadesát let tradice. Výrobky společnosti jsou prodávány ve více než 80 zemích světa a více než 98 % produktů se vyváží.

Vloni jsme navštívili centrálu firmy v Sofii v Bulharsku. Ve městě Razgrad jsme viděli novou továrnu, ve které s dceřinou firmou Biovet vyrábí veterinární produkty a pro humánní účely APIS (Active Pharmaceutical Ingredients) a nyní máme nejčerstvější informace

Roku 2007 získala společnost oddělení antikokcidik firmy Merial Inc.

V létě 2013 oznámila společnost  Huvepharma ®, že získala globální práva pro značku OptiPhos ®, produktu registrovaný u Enzyvia ® LLC. OptiPhos je E. coli 6 fytáza, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2006 ve Spojených státech a nyní se prodává v 47 zemích po celém světě. OptiPhos ® rozšiřuje stávající produkci enzymů Huvepharmy. Společnost již dříve distribuovala OptiPhos ® jako partner Enzyvia LLC do různých zemí na Středním východě, v Evropě, Africe a Asii.

Podle nejnovějších informací Alaina Kanory, globálního marketingového ředitele společnosti, jenž nás po Bulharsku provázel, v letošním roce Huvepharma kupuje Viridus Animal Health, LLC, dceřinou firmu Novus International, Inc.
Viridus Animal Health, LLC vyrábí a prodává Advent ® vakcínu proti kokcidióze. Huvepharma očekává, že transakce bude uzavřena do začátku dubna 2014.
Advent má vedoucím postavením na trhu antikokcidik, byl uveden na trh v USA v roce 2003. Účinek vakcíny na tlumení kokcidiózy u brojlerů lze přičíst jeho patentovanému složení. Obsahuje přesný počet živých, sporulovaných oocyst kokcidií a pouze životaschopné, sporulující oocysty jsou schopné vytvářet imunitu proti kokcidiím. Advent je univerzální antikokcidikum, které může být použito ve všech systémech produkce brojlerů, a přináší možnost vynikající kontroly této významné a ekonomicky náročné nemoci. Díky mezinárodnímu působení Huvepharmy se nabízí skvělá příležitost představit Advent na nových trzích po celém světě.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down