Hlasuje se už v předposlední divizi

Tento týden můžete hlasovat o nejkrásnějšího westernového koně. Na výběr máte ale pouze ze dvou koní. Do boje o finále se nominovala klisna appaloosa a hřebec paint horse. Dáte tedy hlas klisně Wimpalla Watani plemeníkovi Jackie Bueno Cherokee? Hlasovat můžete jako vždy až do neděle (28. srpna).

Klisna Wimpalla Watani plemene appaloosa  se narodila v roce 2012 z Rosie Watani po Great Little Step Chovatelem a majitelem je TC Watani, Barbora Konopásková. Ryzka Wimpalla Watani je převážně trénovaná pro disciplínu reining. Letos se představila na prvních závodech. V reiningu startovala poprvé a získala své první 1. místo v kvalifikačních závodech pod hlavičkou České jezdecké federace.

Plemenný homozygotní hřebec APH Jackie Bueno Cherokee plemene paint horse má zbarvení chestnut/tobiano. Narodil se 4. července 2012 z Mandy Jane Valley (APH) po Emphys Dancing King (APH). Jeho majitelkou a chovatelkou je Hana Gleissnerová. Letos se hřebec zúčasnil prvního závodu Summer Paint Horse Show v Hoštce u Roudnice a stal se vítězem v Colour Class disciplíně a v disciplíně Halter open obsadil 3. místo mezi podstatně staršími a zkušenými koňmi. Od příštího roku se bude věnovat disciplíně trail i Extrem Trail a dále bude působit jako plemeník.*

Hlasujte na www.nejkuncr.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *