24.06.2020 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Italský jezdecký veletrh se uskuteční ve dvou termínech

Bouřlivý rok 2020 přinesl změny i u 122. ročníku výstavy koní Fieracavalli, která se tak letos poprvé bude konat ve dvou po sobě následujících termínech – 5. až 8. listopadu a 13. až 15. listopadu. Organizátoři zdvojili program, aby v průběhu veletrhu rozptýlili očekávaných 160 tisíc návštěvníků.

Veletrh jezdectví ve Veroně tradičně přinese bohatý program jak pro fanoušky jezdectví, tak pro odborníky a firmy. Chybět nebude jezdecká show Gold Gala ani country Fieracavalli nights. Organizátoři ale připravili online přednášky a webináře pro ty, kteří chtějí veletrh navštívit jen virtuálně. Ze svých domovů mohou taktéž sledovat dění v areálu pomocí živých přenosů. Velkou součástí Fieracavalli jsou i skokové závody Světového poháru Jumping Verona, které se letos konají už podvacáté. I tyto závody budou rozděleny do dvou termínů. Světový závod CSI5*-W proběhne během první části, kategorie CSI2* až 12.–15. listopadu.

Novinkou v programu je charitativní projekt „Riding the blue“, který by se dal přeložit jako „Jedeme na modré“. Výstava má za cíl upozornit na výhody vztahu mezi zvířetem a dítětem, zejména u dětí trpících poruchou autistického spektra. Projekt se zabývá arteterapií a asistovanou hipoterapií. Umělecká díla jsou laděna do modré barvy, která symbolizuje komunikaci. Tato oblast je jednou z mnoha, která je pro pacienty s autismem problematická, avšak pro vzájemné porozumění s širokou veřejností zásadní.

Na nových pravidlech provozu na výstavišti Veronafiere se podíleli organizátoři i zástupci veřejné správy. Změna začíná již u prodeje vstupenek, které budou od října k zakoupení výhradně prostřednictvím webových stránek www.Fieracavalli.it. Samotné výstaviště bude mít nové také vnitřní uspořádání. U vstupu do areálu budou nainstalovány termokamery a budou zavedeny denní návštěvnické kvóty. Veronafiere patří k nejvýznamnějším italským výstavištím co do počtu akcí, show a eventů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down