12.02.2021 | 05:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak na siláže v roce 2021

Ve čtvrtek se ve studiu TV Zemědělec uskutečnil on-line seminář společnosti VVS Verměřovice. Jak v úvodu zmínil zástupce pořádající společnosti Ing. Jiří Burdych, v tomto období se každoročně scházeli zájemci o informace osobně na některém z odborných seminářů firmy VVS. „Bohužel vzhledem k aktuální situaci se musíme dnes potkat pouze virtuálně,“ konstatoval Burdych.

Tématem semináře byla výroba siláží a jejich zkrmování. O úvodní slovo se postaral Ing. Burdych, který informoval o ekonomické situaci v chovu skotu.

Na jeho slova navázal Dr. Ing. Jiří Krátký z pořádající společnosti. Ten se ve svém příspěvku věnoval správnému postupu výroby objemných krmiv pro skot od počátku na poli až do správného odběru ze silážní jámy či vaku.

Témata zkrmování objemů a TMR audit si pro své vystoupení vybral zástupce spolupracující společnosti MilkProgres poradenství MVDr. Miroslav Novák.

Seminář na televizi Zemědělec sledovalo 1210 diváků, kteří měli po celou dobu možnost položit řečníkům konkrétní dotazy.

 

Více se dočtete v Zemědělci*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down