Jarní trojlístek výstav

Již čtyřicáté šesté pokračování největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské výstavy Zemědělec a Jaro s koňmi, jejímž mediálním partnerem je i vydavatelství Profi Press, představí jako tradičně široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku s možností zakoupení i potřeb a krmiva nejen pro koně. Přijeďte do Lysé nad Labem ve dnech 22.– 26. března.

Jedním z bodů doprovodného programu bude slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Potravinářský výrobek Středočeského kraje“ a proběhne také již 17. ročník aranžerské soutěže Polabský motýl 2017, soutěž zejména studentů odborných škol a učilišť.

Už počtvrté se v hale C bude soutěžit v pěti disciplínách na Jezdeckém festivalu, a to pod hlavičkou České jezdecké federace. Návštěvníci budou moci sledovat soutěže v parkurovém skákání, všestrannosti, drezuře a voltiži a také samozřejmě soutěže spřežení. V Lysé nad Labem vždy vyvrcholí série Zimního jezdeckého a vozatajského poháru. Jako vždy nebude chybět tradiční sobotní večerní program s rozličnými ukázkami výcviku a práce s koňmi i jezdeckými disciplínami a sportovním využitím koní.

Haly A1, A 2 (kde proběhne také řada přednášek) a B, stejně jako venkovní plocha jsou určeny vystavovatelům chovatelských i zahrádkářských a zemědělských potřeb.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *