27.03.2012 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jaro s koňmi 2012 v Lysé nad Labem

První jarní dny byly letos opět věnovány 13. výstavě koní a všeho, co k nim patří. Tato výstava probíhala současně s výstavou Zemědělec, jedné z prvních prodejních akcí pro zahrádkáře a zemědělce. Pro návštěvníky byl na venkovní ploše připraven doprovodný program s přehlídkou koní a měli také možnost si zakoupit jezdecké potřeby, krmivo a další sortiment pro chov koní.

Na venkovním předvadišti se dvakrát denně těšilo zájmu diváků 22 koní 17 plemen. Pod sedlem i ve volnosti byli k vidění chladnokrevní koně – slezský norik, norik a českomoravský belgický kůň, český a holandský teplokrevník, fríský kůň, huculský kůň, minihorses, welsh pony, shetlandský pony, lipicáni, malý športový kôň, pony a sportovní pony.

V pátek 23.3. byl vyhlášen šampión výstavy Jaro s koňmi 2012, a to na základě hlasování diváků při dopoledním předvádění plemen koní. Stal se jím slezský norik, tmavý hnědák 34/493 Machr, narozený 11. 8. 2005 (z 34/494 Myška 2868 po Nacho Salazar–ZV). Ocenění koni předávala – spolu se zástupcem výstaviště v Lysé nad Labem, manažerem výstavy Matějem Kosmákem – herečka Květa Fialová.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down