26.10.2022 | 10:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jens Kremer byl jmenován výkonným ředitelem DLG International 

V souvislosti s nadcházejícím veletrhem EuroTier DLG (Německá zemědělská společnost) 26. října oznámila, že Jens Kremer převezme funkci generálního ředitele DLG International, dceřiné společnosti DLG. Jens Kremer se ujme svých povinností 1. prosince 2022 a nahradí Bernda Kocha, který odejde do důchodu.

S dlouholetými zkušenostmi v globálním veletržním byznysu je Jens Kremer, absolvent výstavnictví a event managementu, od roku 2013 zodpovědný za prodej a rozvoj podnikání ve společnosti DLG Service GmbH pro veletrhy DLG v Německu i v zahraničí.

V jeho nové roli bude jeho budoucí odpovědnost zahrnovat provozní řízení dceřiných společností DLG International v Německu i v zahraničí. Bude hrát ústřední roli v rozvoji a koordinaci mezinárodních veletrhů a konferencí i při podpoře spolupráce s ostatními zeměmi. Kromě toho bude zodpovědný za mezinárodní obchodování akcí DLG.

„Jens Kremer se dobře orientuje v mezinárodním veletržním byznysu a pro DLG již úspěšně realizoval mnoho projektů. Se svými bohatými zkušenostmi bude dále propagovat aktivity a koncepty DLG v zahraničí pro mezinárodní výměnu znalostí mezi zemědělci s inovativním přístupem." říká Freya von Czettritz, generální ředitelka DLG Holding. „Rádi bychom také poděkovali Berndu Kochovi za jeho mnohaleté obětavé služby. Od roku 2009 ve své roli generálního ředitele významně přispěl k expanzi mezinárodní sítě DLG a jejích dceřiných společností."

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down