30.09.2010 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ještě pár slov k mrákovské výstavě

Poděkování

 Mrákovská  Národní výstava je minulostí. Ohlas je větší než jsme očekávali a já jsem zcela určitě nestačil všem účastníkům, organizátorům a vystavovatelům poděkovat.

Celá, pro náš region zcela výjimečná akce, vyžadovala nemalé starosti, velké pracovní nasazení všech organizátorů a též zvýšené nároky na finanční prostředky.

Z celého srdce a upřímně bych rád ještě jednou, nebo dodatečně poděkoval všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem podíleli a pomáhali tento určitě náročný úkol zvládnout.

Velký podíl na financování výstavy má řada firem a institucí, které měly v průběhu výstavy možnost prezentovat svou firmu, její činnost a zároveň se staly sponzory výstavy.

Poděkování patří Ministerstvu zemědělství ČR a Krajskému úřadu Plzeňského kraje. Oba převzaly záštitu nad touto událostí.

Zvláštní poděkování bych rád věnoval všem chovatelům, kteří vážili, a někdy opravdu dlouhou cestu, až k nám do Mrákova. Připravili opravdu pěkná zvířata! Díky Vám se bylo na co dívat a hodnotit.

V neposlední řadě a s velkou radostí děkuji svým spolupracovníkům ZOD Mrákov za velké pracovní nasazení při přípravách a vlastním zajištění výstavy.

Poděkovat je nutno též Vám, milí návštěvníci. Bez Vás, Vaší pozornosti a nadšení, by tato výstava nebyla ničím.

 
Za realizační tým Ing. Josef Jírovec

Předseda představenstva ZOD Mrákov

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down