13.02.2017 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Již po čtrnácté v Červené Vodě

Koncem ledna se chovatelé skotu, partneři a přátelé společnosti VVS Verměřovice již tradičně sešli v lyžařském areálu Červená Voda. Za výborné nálady, po řádné přípravě (masáž byla vskutku kvalitní) si obří slalom na sjezdovce v Čeňkovicích vyzkoušelo téměř šedesát závodníků. Dvacet běžkařů zatím měřilo své síly po okolních lesích.

V obřím slalomu si již podruhé vybojovala první místo Jana Kučerová, zastupující chovatelskou organizaci ČMSCH. Pro stříbro si dojela Dagmar Rulíková z Agra Liboměřice. Na třetím místě se umístila Radana Vrbková, reprezentantka ZD Unčovice.

Velké blahopřání za první místo v obřím slalomu mužů patří Daryu Skupienovi, který ,,vytřel zrak“ zkušeným dospělým lyžařům a byl pro nás všechny příjemným překvapením. Druhé místo získal chovatel Milan Martínek a bronzovou medaili Tomasz Göbel zastupující podnik NETIS a. s.

Běh na lyžích v ženské kategorii vyhrála Jana Rešová z firmy Delacon, o druhé místo se podělily sestry Šárka Osičková z farmy Doubravský dvůr a Iva Novotná z firmy Milkprogres poradenství, s. r. o., medaili za třetí místo si odvezla Libuše Zachová ze ZD Velká Chyška.

V mužské kategorii si ,,vyběhal zlato“ Ladislav Dufek ze ZD Miletín, druhé místo získal Ladislav Holuša ze Stěbořic a bronz patřil Martinovi Bezstarosti zastupujícímu společnost Klas Nekoř.

Vyzkoušet své lyžařské dovednosti a pobavit se s chovateli přijel také šéf resortu zemědělství Marian Jurečka. I když nestál na stupních vítězů, nevedl si vůbec špatně.

Poděkování patří všem pořadatelům soutěže, kteří kromě perfektního zajištění průběhu celého dne rozdávali dobrou náladu, fandili, povzbuzovali. Prostě se o nás výborně starali.

Markéta Kratochvílová

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down