02.01.2017 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Konference o výživě zvířat letos v Evropě

Konference FIAAP Animal Nutrition 2017 se na svůj osmý ročník vrací z thajského Bangkoku do německého Kolína nad Rýnem a proběhne 14. června jako součást série konferencí FVG Select 2017 pořádaných Victam International. Tato jednodenní vzdělávací akce se bude zabývat nejnovějšími inovacemi a výzkumem v oblasti krmných surovin a aditiv se zvláštním důrazem na světovou produkci a eliminaci antibiotik.

Účastníci FIAAP 2017 budou mít také možnost se poprvé podívat na interaktivní webové stránky WATT Global Media’s industry – tedy Feed Panorama World Report, jejímž cílem je poskytnout exkluzivní pohled na strategie náhrady antibiotik, na oblast doplňkových látek, výživu a receptury. Tématy výstav a konferencí FIAAP jsou nabídky ingrediencí a aditiv, která se používají při stanovení krmných dávek. Výstavy jsou navštěvovány manažery z celého světa. Konference je určena odborníkům na výživu, veterinářům, výrobcům krmiv a krmných směsí, zemědělcům a chovatelům. Účastníci se nejen dozvědí o nejnovějších poznatcích výzkumu, ale mají samozřejmě příležitost navázat mezinárodní spolupráci s kolegy z oblasti krmení drůbeže, skotu i prasat.

Proč byste měli do Kolína přijet?

Dozvíte se o výsledcích nejnovějších výzkumů v oblasti krmivářství od mezinárodně uznávaných odborníků a navážete kontakt s kolegy a zákazníky. Poslechnete si aktuální informace o evropském trhu s krmivy a o strategiích pro lepší management chovu jak v krátkodobém, tak i dlouhodobém horizontu. Máte možnost prostřednictvím interaktivního monitoru požádat odborníky o radu, jak aplikovat výzkum do svého podnikání.

Victam International B. V., tedy letos zorganizuje akci FVG Select 2017. Bude zaměřena na sérii vysoce kvalitních specifických konferencí a na zprostředkování kontaktů mezi kolegy i zákazníky hlavních odvětví. Takto vypadá předběžný program:
13. června - Petfood Forum Europe 2017 organizuje WATT Global Media
13. června - konferenci GRAPAS & Global Milling organizuje Perendale Publishers
13. června - konferenci VICTAM Feed Processing organizuje univerzita Wageningen, IFF a Victam International

14. června  - konferenci FIAAP Animal Nutrition organizuje WATT Global Media
14. června - Aquafeed Horizons organizuje Aquafeed.com
14. června  - konferenci Biomass Pelleting organizuje AEBIOM

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down