19.02.2018 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Konference uvítá producenty mléka

Společnost Alltech i letos pořádá jako každoročně konferenci s názvem ONE, v pořadí již třicátou čtvrtou. Město Lexington opět přivítá až 4000 zájemců o nové ideje a poznatky, které se točí kolem výživy hospodářských zvířat a společnosti Alltech.

Ve dnech 20. až 22. května jsou zváni do Kentucky především producenti mléka, kterým konference nabídne jedinečnou příležitost podílet se na globální diskusi o inovacích, výzvách a řešeních, kterým čelí odvětví výroby mléka.

Konference zaměřená na vzdělávání a inspiraci umožní producentům získat informace od předních odborníků v oblasti a vyměnit si nápady s vrstevníky z celého světa.

Tématické okruhy ONE 18

  • Získejte z mléka více, zvyšte hodnotu mléka

Co může mlékárenský průmysl posílit v pozici na trhu? Od organické produkce po sýry – mléko může vytvářet nové příležitosti pro celý potravinový řetězec.

  • Doba se mění – zemědělství musí být slyšet

Mléčné farmy se za posledních dvacet let výrazně změnily, avšak spotřebitelské vnímání tohoto odvětví je zřejmě stále stejné. Jak můžeme efektivně vzdělávat veřejnost o naší práci, jak lze poskytnout bezpečný produkt od zdravých a šťastných krav?

  • Proč organické formy minerálních látek?

Protože i nadále usilujeme o vyšší výkonnost dojnic, můžeme prozkoumat nové nápady pro efektivnější výživu? Krmení s využitím stopových minerálů v organické formě prokázalo větší odezvu než anorganické stopové prvky.

  • Robotizace farem

Jsme připraveni přijímat nevyhnutelné změny spojené s automatizací našich farem? Jak budete implementovat nové myšlenky do vašeho mlékařského provozu? Poslechněte si, jak se dnes připravit na technologii zítřka.

  • Bajty – technologie, která nás živí

Zúčastněné strany v našem potravinovém a dodavatelském řetězci se stávají neoddělitelně propojeny. Rozostřují se hranice mezi vědou, zemědělstvím, potravinářstvím a maloobchodem. Představme si, jak bude potravinový řetězec v budoucnu propojen.

Každoročně se konference společnosti Alltech účastní asi 4000 lidí z více než 70 zemí. Ať už se potenciální účastníci orientují na zásadní změny v mlékárenském průmyslu, nebo potřebují jen malou inspiraci, budou mít na ONE18 příležitost seznámit se s možnými řešeními v reálném světě.

podle tiskové zprávy

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down