Lely Žlutá revoluce – farmářský manažerský software

Firma Lely pozvala 10. září novináře do Amsterodamu, aby představila svůj nejnovější výrobek dlouhodobé Žluté revoluce. Podobná akce proběhla současně také ve dvou dalších místech, v Heerenveen (Nizozemsko) a Oyten (Německo). Prezentace nového produktu byla on-line přenášena na internetu (twitter).

Alexander van der Lely, výkonný ředitel Lely Group, odhalil tajemství nejnovějšího výrobku Žluté revoluce T4C inHerd, nový přístup k řízení farmy, který unikátně pomáhá farmářům. :

Jde o software s nástroji pro management chovu pro mobilní telefony. Lely T4C InHerd je moderní systém, který umožní farmáři kontrolu stáda tam, kde je ho nejvíc potřeba, přímo na místě ve stáji. Nástroje softwaru mu pomohou udělat přesně to co je třeba, v pravou chvíli na správném místě. Výsledky na farmě se zlepší tím, že systém umožní chovateli zjistit v reálném čase údaje o užitkovosti či zdraví dojnice. Tak se dosáhne vyšší efektivity a farmář bude klidnější.

S mobilním systémem Lely T4C InHerd jsou farmáři mnohem flexibilnější než kdykoliv předtím. Všichni chovatelé dojeného skotu, včetně velkých mléčných farem, budou z nového systému těžit. Je to jedinečný software pro mobilní telefony, kterým se dá organizovat práce zaměstnanců, kontrolovat ji a ověřovat. T4C InHerd vznikl s použitím nejlepší možné praxe a postupů na robotizovaných farmách s použitím dvacetiletých zkušeností v této oblasti a byl vyvinut v úzké spolupráci se zákazníky.

 

Lely T4C InHerd testovalo více než sto farmářů a takto shrnuli jeho výhody:

• Nabízí jasný přehled o tom, kde je třeba provézt nějakou akci.

• Veškeré důležité informace jsou dostupné.

• Umožňuje provedení každé akce okamžitě.

• Monitory zpracovávají údaje a výsledky nepřetržitě.

 Každá farma, která je vybavena dojicím robotem Lely Astronaut bez ohledu na to, zda je to Astronaut A 2, Astronaut A 3 nebo Astronaut A 4, může používat Lely T4C InHerd.

 

Lely T4C InHerd systém, který Lely představila, začíná osmi nástroji, které si mohou uživatelé stáhnout. Jsou to:

FarmBeats

Ukazuje aktuální užitkovost stáda a výkon robotu ve srovnání s minulým týdnem.

Today

Ukazuje, které úkony je nutné udělat na základě jejich plánu a opatření podle různých produktů Lely, které jsou propojené T4C (time for cows = čas pro krávy)

Cow

Poskytuje data o reprodukci, příjmu krmiva a mléčné užitkovosti každé jednotlivé krávy.

SystemToday

Ukazuje které kontroly a servisní zákroky potřebuje robot podle na naplánovaných úloh a měření senzorů robotu.

Signals

Varuje, když kráva nedojí z jednoho struku, nebo když mrtvý čas (nepoužívání robotu dojnicí) překoná nastavení v T4C.

HowTo

Vysvětlí krok za krokem (i s obrázky) jak by se určitá akce měla udělat. Je to vlastně farmářův osobní trenér pro práci.

FarmNotes

Umožňuje rychlou a a účinnou komunikaci mezi uživateli systému InHerd na farmě.

Farm Setup

Je to funkce, která může být vytvořena nebo editována pro jednotlivé uživatelské InHerd faremních uživatelů.

 

Demo verze a tříměsíční bezplatná zkouška

Lely T4C InHerd nástroje jsou dostupné na Google Play a Apple App Store a hlavní část programu a demo verze může být používána neomezeně. Demonstrační režim pracuje s fiktivními daty. Tím, že se aktivuje tříměsíční bezplatná zkouška, mohou farmáři s dojením Lely Astronaut vyzkoušet nástroje ve vlastní praxi. se svými T4C daty. Tato funkce závisí na dostupnosti nejnovější verze T4C 3.2.9. Dostupnost se  dá zkontrolovat na www.lelyt4c.com, kde se uživatelé dozvědí více informací. Nástroje T4C InHerd jsou nepostradatelné pro snadnou a rychlou optimalizaci denních prací na farmě. Od nynějška budou chovatelé schopni kontrolovat efektivnost farmy, plánovat opatření a zlepšit výsledky kdykoliv a kdekoliv budou chtít.

Podrobněji v týdeníku Zemědělec a časopisu Náš chov.

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down