Nabídka speciálních aditiv

Krmivářská firma Guyokrma, s. r. o. rozšířila svou nabídku o další zajímavé produkty.  Ze stávajících aditiv je velmi efektivní například  Nitroshure, což je bachorově využitelný zdroj amoniakálního dusíku, který přispívá k tvorbě vysoce hodnotného mikrobiálního proteinu, zvyšuje žravost krmné dávky o 0,5–1kg sušiny a zvyšuje mléčnou užitkovost až o dva litry mléka na den. Ke stálé nabídce speciálních aditiv přibyla ucelená řada lizů OSVIOR, např. z této řady Star Bloc Phyto Vers je liz s ekologickým certifikátem a antiparazitárním účinkem.

Z novinek pro prasata na tento rok se jedná o „flushingový“ koncentrát pro prasnice a prasničky Prisma Fertil, který zlepšuje nástup říje a snižuje interval odstav – zapuštění.

Ucamix Acyl je krmné aditivum, které zajišťuje okyselení moči prasnic (řešení urogenitálních problémů v chovech prasnic).

Další novinkou je starterové krmivo pro bažanty a koroptve – Stargib. Starterové krmivo je určeno pro období prvních 10–12 dnů, celková spotřeba za toto období zkrmování je kolem 80–100g u bažantů a 50–70g u koroptví. Stargib jsou prosévané drcené granule, které jsou svojí strukturou velmi atraktivní pro mladé ptáky.

Nově je v nabídce zařazen produkt pro rybáře. Je to řepková vnadící směs, určená pro všechny druhy kaprovitých ryb. Při její přípravě ve firmě vycházeli z dlouholeté spolupráce s Výrobnou krmiv ve Stříbrných Horách a spoluprací s produkčními rybáři.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *