Nominace na cenu DLG Agri Influencer Award 2024

DLG (Německá zemědělská společnost) vyzývá zemědělce aktivní na sociálních sítích, aby se přihlásili do soutěže „DLG Agri Influencer Award 2024“. Ocenění se uděluje informačním zemědělským kanálům a profilům na sociálních sítích, které poskytují vysoce kvalitní obsah a oslovují širší publikum. Cena DLG pro sociální média, která se uděluje každoročně od roku 2022, slouží k tomu, aby širokou veřejnost upozornila na pozoruhodné zemědělské influencery.

Cena DLG Agri Influencer Award zahrnuje šest kategorií, tři pro německý jazyk a tři pro mezinárodní kanály:
1. DLG Best Agri YouTuber International
Otevřeno pro zemědělce a farmy aktivní v zemědělství a provozující kanál YouTube s obsahem pro zemědělství a zemědělskou techniku v jakémkoli jiném než německém jazyce. Je vyžadováno alespoň 1000 sledujících.
2. DLG Nejlepší zemědělský YouTuber v Německu
Zemědělci nebo farmy, kteří pracují v zemědělství a provozují kanál YouTube se zemědělským obsahem v německém jazyce a alespoň 1000 sledujícími.
3. DLG Best Agri Instagrammer/Facebooker International
Otevřeno pro zemědělce a farmy aktivní v zemědělství, kteří provozují kanál Instagram nebo Facebook s obsahem pro zemědělství a zemědělskou techniku v jiném než německém jazyce. Je vyžadováno alespoň 1000 sledujících.
4. DLG Nejlepší Agri Instagrammer/Facebooker v němčině
Otevřeno pro zemědělce a farmy aktivní v zemědělství a provozující kanál Instagram nebo Facebook v německém jazyce, poskytující obsah pro zemědělství a zemědělskou techniku. Je vyžadováno alespoň 1000 sledujících.
5. DLG Best Agri TikToker International
Otevřeno zemědělcům a farmám působícím v zemědělství a provozujícím kanál TikTok s obsahem zemědělské a zemědělské techniky v jakémkoli jiném než německém jazyce. Je vyžadováno alespoň 1000 sledujících.
6. DLG Nejlepší Agri TikToker v němčině
Všechny kanály, které jsou zemědělci nebo farmami, které aktivně pracují v zemědělství a zároveň provozují kanál TikTok v německém jazyce a poskytují obsah pro zemědělství a zemědělskou techniku Je vyžadováno alespoň 1000 sledujících.

Publikování zemědělského obsahu

Ceny v každé ze tří kategorií – Youtube, Instagram/Facebook, TikTok – jsou udělovány profilu nebo kanálu na sociálních sítích, který se věnuje zejména práci v oblasti vztahů s veřejností v zemědělství. Ve výjimečných případech může porota ocenit také profily na sociálních sítích, které sice nejsou zemědělci, ale publikují zemědělský obsah nebo obsah související se zemědělstvím.

Kritéria: od výběru tématu a kreativity až po interakci

Příspěvky jsou posuzovány na základě řady kritérií výběru:

·         Dosah

·         Kvalita obsahu

·         Kreativita vzhledu

·         Výběr tématu

·         Implementace témat slovem i obrazem

·         Zdůraznění mnohostranné povahy zemědělství

·         Vyváženost obsahu

Interakce s komunitou 
DLG jmenovala nezávislou mezinárodní porotu složenou z uznávaných odborníků na média a komunikaci. Uzávěrka přihlášek je 1. září 2024. Slavnostní předání cen se uskuteční 14. listopadu 2024 na Večírku mladých zemědělců na EuroTieru.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down