19.10.2015 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

O Pohár Josefa Váni

Přijďte na poslední dostihový den letošní sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle a zažijte odpoledne plné dostihové elegance, koňské ušlechtilosti, sportovních dramat, sázkařského vzrušení a spousty skvělé další zábavy pro děti i dospělé. Hlavním magnetem nabitého programu je “1. Agrofert Velká národní steeplechase o Pohár Josefa Váni”, překážkový dostih o jeden milión korun. Bohatá doprovodná nabídka vyvrcholí „matchem legend“, Josefa Váni a Václava Chaloupky.

V neděli 25. 10. 2015 proběhne závěrečný dostihový den letošní sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle. Tradičním bodem jeho programu bude supervytrvalecká 95. Cena prezidenta republiky (3200 m, 240 tis. Kč), dalšími dostihy pak závěrečné kapitoly pražských seriálů FITMIN CUP pro dvouleté nezvítězivší koně českého chovu, Pohár EŽ Praha překážkových dostihů a Hippospol Cup pro začínající adepty žokejského řemesla – žákovské jezdce, či 9. ročník populární Ceny běloušů CK Martin Tour.
Nově program metropolitní sezónní derniéry obohatí Cena pánských obleků Bandi, Cena ČP Cloud a především 1. ročník Agrofert Velké národní steeplechase o Pohár Josefa Váni (4500 m) s celkovou dotací jeden milión korun.
Kromě oficiálního dostihového programu je na programu i MATCH LEGEND – Josef Váňa versus Václav Chaloupka. Osminásobný a čtyřnásobný vítěz Velké pardubické se přesně po dvaceti letech utkají v sedlech chladnokrevných koní.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down