14.06.2019 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Planeta plná hojnosti

V půlce května se uskutečnila v Lexingtonu v Kentucky tradiční konference The ONE pořádaná nadnárodní společností Alltech. Smyslem třicátého pátého setkání vědců, odborné veřejnosti a zajímavých osobností nejen z oboru zemědělství bylo navázání užší spolupráce a výměna zkušeností. Letošní ročník navíc nesl motto „Working together for a Planet of plenty“ (Pojďme společně pracovat na vytvoření planety plné hojnosti)

Společnost Alltech prostřednictvím konference The One vyzvala ke spolupráci na globální iniciativě „Planet of plenty“ (Planeta hojnosti). Mark Lyons, generální ředitel společnosti Alltech věří, že spolupráce je potřebná napříč různým odvětvím průmyslu i napříč celým světem. Výsledek společné práce může lidstvu přinést nové technologie i postupy, které dokážou zajistit blahobyt pro celý svět.

Dr. Mark Lyons, současný generální ředitel, ve společnosti Alltech doslova vyrostl. Jeho otcem byl totiž zakladatel firmy Alltech (a také myšlenky konference The ONE) Dr. Pearse Lyons. Mark od útlého dětství cestoval s otcem po zákaznících a sbíral cenné zkušenosti z různých částí byznysu i z různých koutů světa. Díky tomu má hluboké znalosti o fungování celé společnosti. Během své kariéry byl také v čele mnohých klíčových projektů, kterým bylo například založení biorafinérie v Kentucky, závodu v Srbsku nebo vytvoření hal pro růst a rozvoj kvasinek v Sao Pedru v Brazílii. Mezi léty 2009 a 2011 byl výkonným ředitel pro trh Severní Ameriky a další čtyři roky strávil rozšiřováním obchodních aktivit v Číně. Loni na jaře bohužel zemřel zakladatel společnosti Dr. Pearse Lyons a po jeho smrti se výkonným ředitelem stal Dr. Mark Lyons. Dr. Pearse Lyons díky svému vizionářství a houževnatosti vybudoval silnou společnost Alltech s dnes již pěti tisíci zaměstnanci po celém světě a zdá se, že jeho syn nastoupil stejnou cestu.*

Podrobněji v časopise Náš chov 7 a 8.

Martina Karásková

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down