29.09.2021 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní výstavy Zemědělec a Náš chov

Již příští týden se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční dvaapadesátá národní výstava Zemědělec – podzim 2021, na které se představí více než sto vystavovatelů z celé České republiky. V jejím rámci proběhne i pětadvacátá výstava hospodářských zvířat Náš chov, která nabídne mimo jiné i národní výstavu ovcí a koz.

Výstaviště Lysá nad Labem ožije od čtvrtka 7. 10. do neděle 10. 10. tradičními zemědělskými výstavami, které každoročně přilákají více než dvacet tisíc návštěvníků – Zemědělec a Náš chov.
„Letos znovu představí celá řada firem svoje produkty a novinky ze všech oborů spjatých s
půdou, zemědělstvím a zahrádkářstvím. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program s dobrou muzikou, skvělým jídlem a pitím a zejména Středočeskými dožínkami, jejichž pořadatelem je Středočeský kraj,“ uvedl ředitel výstaviště Ondřej Matouš.
Během bohatého doprovodného programu, kterým provede Jakub Kohák, proběhne slavnostní předání cen zemědělským hospodářům a bude vyhlášen další ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje.
„Chybět nebudou ani odborné přednášky a poradny. Ve čtvrtek to bude zahrádkářská poradna
Ing. Ludmily Duškové a Jana Kopřivy, v pátek pak mistra české kuchyně Jardy Sapíka, který prozradí své rodinné recepty. Zábavu rozproudí harmonikář s neotřelou a veselou muzikou na heligonku, nedělní den pak přijedou zahrát muzikanti z Podkrkonoší a dechová kapela Táboranka,“ doplnila manažerka výstavy Eva Švecová.
Nedílnou součástí výstavy Zemědělec je také výstava hospodářských zvířat Náš chov 2021, která nabídne krmiva pro drobná a hospodářská zvířata, technologie pro chov a veterinární pomůcky. V rámci výstavy se uskuteční národní výstava ovcí a koz, kterou v sobotu doplní šampionát romanovských ovcí. Díky ochutnávce produktů z kozího mléka a jehněčího a skopového masa si na své přijdou opravdu všichni.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down