05.01.2017 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přijeďte na veletrh SIMA

V termínu 26. února až 2. března tohoto roku se na výstavišti Paris-Nord Villepinte ve Francii bude konat tradiční mezinárodní agrární veletrh SIMA. Na 27 hektarech výstavní plochy najdeme 1770 vystavovatelů ze 42 zemí, což znamená 8% narůst oproti ročníku 2015. V roce 2015 navštívilo veletrh 238 848 profesionálních návštěvníků ze 142 zemí. Letos se očekává účast 300 delegací.

I letos budou stěžejním tématem veletrhu inovace. Do soutěže SIMA Innovation Awards je přihlášeno 120 produktů, které budou v Paříži soutěžit o zlaté a stříbrné medaile.

Novinkou na veletrhu bude i Galerie inovací: Zemědělcem za deset let, kde se bude prezentovat retrospektiva povolání zemědělce pomocí čtyř hlavních témat: digitální technologie, robotika, ekonomika v ekologickém zemědělství a genetika a šlechtění budoucnosti. Exponáty se představí formou galerie.

V zóně budoucnosti budou profesionální organizace ze zemědělství i z jiných oborů prezentovat scénáře možného vývoje. Návštěvníci v hale číslo 6 najdou i portréty inovativních farmářů z Francie i ze zahraničí.

Mnoho zajímavého nabídne i veletrh SIMAGENA. Můžete se těšit na 200 vystavovatelů 11 plemen hospodářských zvířat. V rámci akce proběhne také pět aukcí geneticky nejlepších zvířat. To všechno v hale 2.

Organizátoři veletrhu připravili také několik zajímavých exkurzí na farmy s rostlinnou i živočišnou výrobou, k výrobcům zemědělské techniky či do rodinného pivovaru. České zastoupení veletrhu, společnost Active Communication, pak nabízí organizaci autobusového zájezdu a vstupenky zdarma.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down