15.03.2021 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro krmné automaty

Jedním z produktů, které zástupci společnosti Urban představili na veletrhu EuroTier digital, je výrobek oceněný stříbrnou medailí. Jedná se o hygienický set pro krmné automaty, dezinfekci dudlíků i vody v nádrži pomocí UV-C. Alma Pro HygieneSet UV-C představuje vysoce účinné řešení eliminace patogenů v krmných automatech.

Technologie ozařování UV-C se úspěšně používá po celá desetiletí v potravinářském průmyslu, v nemocnicích a laboratořích pro dezinfekční účely. UV-C záření působí přímo na genetický materiál organismu a přerušuje replikaci a transkripci DNA, čímž okamžitě ničí buňky.
Alma Pro HygieneSet UV-C se skládá z jednotky UV-C, která automaticky dezinfikuje dudlík poté, co tele vypilo svoji dávku, a ozařovací jednotky UV-C, která spolehlivě ničí všechny bakterie ve vodě v zásobníku.
Účinnost dezinfekce struků prokázaly testy nezávislého institutu: pouze 11 sekund ozařování zničilo více než 90 % bakterií původně přítomných na dudlíku.
Dalším zdrojem špatné kvality vody může být staré vodovodní potrubí. V takovém případě je voda použitá k výrobě směsi kontaminována mikroorganismy. Podle zástupců firmy Urban byla v nezávislých testech zjištěna mikrobiální kontaminace vody v nádrži na mnoha farmách.
Jednotka Alma Pro HygieneSet UV-C umístěná v nádrži odstraňuje všechny bakterie přítomné ve vodě a na vnitřním okraji kotle. Nezávislé testy prokázaly, že tato voda byla po ošetření UV-C pomocí Alma Pro HygieneSet UV-C zcela bez bakterií.
Novinka od firmy Urban nabízí zemědělcům rychlé a vysoce účinné řešení dezinfekce, které je bez chemikálií a šetrné k životnímu prostředí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down