14.05.2021 | 04:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sledování krav nově

Společnosti Waikato Milking Systems a Nedap oznamují partnerství a novou technologii managementu stád. Partnerství přináší na trh nový systém sledování krav CowTraQ a platformu TracHQ.

Společnost Waikato Milking Systems, přední  výrobce mléčných technologií, a Nedap, globální lídr v oblasti technologie řízení stád dojnic, vytvořili nové partnerství a dnes oznamují uvedení dvou nových produktů na trh. Waikato Milking Systems představuje svůj nový systém monitorování krav CowTraQ a novou automatizační platformu TracHQ, která bude provozována společností Nedap.

„Naše technologie a partnerství se společností Nedap zahajují novou éru v oblasti managementu stáda dojnic," říká Jamie Mikkelson, výkonný předseda představenstva společnosti Waikato Milking Systems.“ S použitím chytrých obojků CowTraQ nyní Waikato Milking Systems nabízí nejkomplexnější a nejpřesnější identifikaci krav a sledování jejich reprodukce, zdraví, místa ve stáji a dalších.

„Inovativní, spolehlivá a integrovaná řešení identifikace, automatizace a monitorování poskytovaná systémem CowTraQ a platformou TracHQ pomáhají producentům mléka stát se ziskovějšími, udržitelnějšími a produktivnějšími,“ dodává Mikkelson.

„Dobře osvědčená a integrovaná platforma společnosti Nedap, jako jsou CowTraQ a TracHQ, k automatizaci každodenních úkolů s kompletními a uživatelsky přívětivými poznatky umožní  chovatelům dojnic přijímat informovaná rozhodnutí," říká Bertino Verstege, výkonný ředitel společnosti Nedap Livestock Management.

„Pokročilé technologie monitorování a řízení stád se staly životně důležitými nástroji pro mléčné farmy po celém světě. Je to proto, že tuto technologii lze snadno využít k maximalizaci výkonu stáda a zajištění efektivity farmy,“ dodává Verstege.

Chovatelé šetří čas a práci a využívají informace generované technologií ke zlepšení managementu zemědělských výrobků na taktické a strategické úrovni.

Data o krávách s výstrahami v reálném čase, seznamy úkolů, zprávy a mapy stájí pomáhají spravovat a kontrolovat stádo. Jeden obojek kombinuje identifikaci zvířat, detekci říje, sledování zdraví, užitkovosti stáda tak, aby se zlepšil výkon stáda a klid producentů.

Přední výzkumný a vývojový tým neustále vylepšuje  nové nástroje.

„Společnost Waikato Milking Systems přidává tato řešení pro monitorování a řízení stád do svého širokého portfolia automatizačních nástrojů,“ říká Mikkelson. „Posílí management mléčných farem a péči o zvířata, poskytnou zemědělcům záruku, že včas budou řádné pečovat o zvířata, a rozšíří přístup producentům mléka k nejmodernějším technologiím.“

Verstege dodává: "Nedap je hrdý na to, že přidává Waikato Milking Systems do své  mezinárodní distribuční sítě. Zavázali jsme se společné vizi dlouhodobých investic do posílení mlékárenského průmyslu a k zajištění ziskové a udržitelné budoucnosti dnešních i budoucích zemědělců.“

Waikato Milking Systems je předním výrobcem technologií pro dojnice se sídlem na Novém Zélandu, ale s globální prodejní, dealerskou, technickou a farmářskou sítí ve všech hlavních mlékárenských zemí světa.*

Podle tiskové zprávy ze 14. května 2021

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down