04.10.2016 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sport v srdci

Tak je uvedena disciplína na mém diplomu z dnes již tradičního 11. ročníku sportovních chovatelských her, pořádaných společností VVS Verměřovice, tentokrát na půdě katedry tělesné výchovy České zemědělské univerzity v Praze.

Sešla se zde řada chovatelů, obchodních přátel a příznivců VVS, aby změřili své síly při sportovních soubojích. Počasí nám koncem září přálo, takže jsme si mohli užít krásná hřiště na plážový volejbal, tenis, pétanque, uvnitř tělocvičen se hrál stolní tenis a badminton.

Soutěžící družstva podávala tak vyrovnané fenomenální výkony, že zápasy trvaly až do pozdních odpoledních hodin, kdy už se všichni těšili do restaurace Na Farmě na antilopu losí na houbách (byla výborná) a něco dobrého na uhašení žízně.

Vyhlášení výsledků sportovních soutěží zahájil ministr zemědělství Marian Jurečka a rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík, CSc. Vítězové si domů odvezli poháry a věcné ceny, my ostatní, co jsme v žádné disciplíně nevyhráli, diplom, medaili a tričko s trefným sloganem sportovních her ,,vytrvalost, technika, síla a nálada“. Asi to bylo právě tím tričkem, dalo by se říci, že všechna tato hesla jsme na společenském večeru svědomitě plnili.

Následující dopoledne patřilo prohlídce univerzity s panem profesorem Zdeňkem Mudříkem. Mnozí z nás, absolventů ČZU, si tak mohli zavzpomínat na svá studentská léta a také konstatovat, jak moc se vybavenost učeben a přednáškových sálů změnila k lepšímu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down