28.04.2021 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Chuchli startují parkurové mítinky

Od 29. dubna do 9. května hostí Chuchle Arena Praha mezinárodní parkurové závody, které jsou součástí Světového poháru a Poháru národů. Hygienická opatření bohužel nedovolují účast diváků, nicméně akce budou streamovány na internetu a z vrcholů obou programů bude přímý přenos vysílat Česká televize.

Na mezinárodní parkurové závody CSI2*-W Prague Arena, které budou probíhat na kolbišti ve Velké Chuchli od 29. dubna do 2. května, bylo nahlášeno celkem 264 koní z 23 zemí světa. V soutěžích kategorií CSI2*-W bude startovat 163 koní, 63 jich je nahlášeno do soutěží CSI1* a 42 je mladých koní, účastnících se soutěží jejich úrovně CSIYH1*.

Do Chuchle Areny Praha dorazí jezdci z následujících zemí: Argentina, Belgie, Bělorusko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Německo, Hongkong, Kanada, Maďarsko, Irsko, Litva, Lotyško, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovinsko, Slovensko, Švédsko, Turecko a USA.

Na závody CSI2*-W Prague Arena naváže od 6. do 9. května další vrcholná mezinárodní akce CSIO3* CET Prague Cup. Obě série mezinárodních parkurových mítinků již znají svůj časový harmonogram, každý z osmi soutěžních dnů startuje již v 8:00 hodin ráno.

Grand Prix CPI Property Group v rámci CSI2*-W Prague Arena se odehraje v neděli 2. května od 15:30 hodin. První kolo J&T Banka Poháru národů při následujícím mítinku CSIO3* CET Prague Cup je na programu v pátek 7. května od 12:30, druhé kolo pak v 15:10 hodin. J&T Banka Grand Prix startuje v neděli 9. května v 16:00 hodin.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down