Velký displej pro přesné složení krmiv

S rostoucími náklady na krmivo je existenčně důležité, aby zemědělci přidávali do krmiva své vlastní vyrobené a levně zakoupené vedlejší produkty. V ideálním případě mohou být substráty, jako jsou obiloviny, chléb, bramborové výrobky, pivovarská zrna, cukrová řepa nebo kukuřičná siláž, použity v tekutém krmení.

Aby byl tento proces míchání transparentní a kontrolovatelný, vyvinula společnost WEDA Dammann & Westerkamp velký displej 4PX.Trac pro zařízení s připojením k internetu.

Při každodenní práci

Při každodenní práci jsou substráty obvykle odstraňovány ze sila kolovými nakladači. Až dosud bylo jedním z nedostatků to, že běžné displeje na předmíchacích kontejnerech zobrazovaly pouze aktuální množství, která byla v dávkovací jednotce. To znamenalo, že uživatelé přesně nevěděli, které složky již byly načteny a v jakém množství a kolik z které látky musí být ještě přidáno podle receptury krmiva.

Přesné směsi

Pokud ještě nebylo dosaženo požadovaných množství, zobrazovaly se chybové zprávy, aniž by uživatelé přesně věděli, co zprávy znamenají. Navíc bylo někdy obtížné číst malé displeje, takže míchání nebylo provedeno přesně podle receptury.

Snadno namontovatelný displej pro internetová zařízení

WEDA vyvinula řešení, jímž je velký displej 4pX.Trac pro tablety, chytré telefony nebo jakékoli jiné zařízení s připojením k internetu, které signalizuje předdefinovaná množství a když je dosaženo limitu substrátu, okamžitě se zobrazí.

Míchání se stává cvičením prstů

Farmář pak potvrdí proces nakládání dotykem prstu a poté je vyzván k načtení množství dalšího produktu. To na první pohled objasňuje, co je třeba udělat, ale uživatelé mohou také jednoduše potvrdit a přeskočit na další krok. Sečteno a podtrženo WEDAs 4PX. Trac umožňuje zemědělci sestavit své receptury přesněji, rychleji, bez nákladných ztrát krmiva nebo nesprávných směsí.

Podle tiskové zprávy Weda*

4PX.Trac

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down