VICTAM and Animal Health and Nutrition Asia

VICTAM a Zdraví a výživa zvířat – Asie 2020 se bude konat v BITEC (Bangkok International Trade and Exhibition Center) ve dnech 24.–26. března 2020 v Bangkoku v Thajsku. Přítomno bude přibližně 400 vystavovatelů na 17 800 metrů čtverečních výstavních ploch. Tato akce nabízí úplné osvětlení řešení od výroby krmiv po zdraví zvířat a léčiva. Paralelně s výstavou je k dispozici rozsáhlý konferenční program se specializovanými tématy v oblasti technologie krmení zvířat, výživy zvířat a zdraví.

Akci pořádají společnosti Victam a VIV. Expozice v jedné ze tří výstavních sálů VICTAM a Animal Health and Nutrition Asia umožňuje vystavovatelům přístup na nejrychleji rostoucí trh na světě a také množnost oslovit publikum přibližně 9000 profesionálních návštěvníků včetně generálních ředitelů, zpracovatelů krmiv, manažerů výroby krmiv, odborníků na výživu, veterinářů, akademiků a mnoha dalších. „Industry Leaders Program“ nabízí příležitost 150 špičkovým hráčům v oboru být speciálními hosty na veletrhu.

30. ledna se konala oficiální tisková konference k propagaci zahájení VICTAM and Animal Health and Nutrition Asia v Thajsku, v hotelu Westin Grande Sukhumvit v Bangkoku.Sebas van den Ende a Heiko M. Stutzinger poskytli podrobné informace o události a spolupráci mezi společnostmi VICTAM a VIV. Po oficiální prezentaci mohl vybraný počet vystavovatelů představit krátce své produkty. Zahajovací ceremoniál proběhne 24. března 2020 od 10:30 do 11:30 hodin.

VICTAM a Animal Health and Nutrition Asia nabízí řadu vysoce kvalitních pkonferencí a technických seminářů v oblasti technologie krmení zvířat, zdraví a výživy. Od současných trendů a budoucnosti akvafeedu po udržitelnost v krmivech pro domácí zvířata až po funkčnost a výživové aspekty hmyzích bílkovin a alternativ antibiotik.

Proč zaměření právě na zdraví a výživu?

Inovace v oblasti krmiv, farmaceutických přípravků a genetiky se rychle vyvíjejí. Inovace jsou představovány každý měsíc. Událost poskytuje výživářům příležitost prodávat, nakupovat a zůstat informován o nejnovějších technologiích.  Platformy Face-2-Face hrají jedinečnou roli, to je síla živé komunikace. VIV má největší celosvětovou síť v oblasti zdraví a výživy a je nejlépe zaveden v Asii.  Navíc Asie je nejrychleji rostoucím trhem s krmivy a na světě.

VICTAM a Animal Health and Nutrition Asia je také výstavou, kde najdete všechny nejnovější inovace od společností jako Andritz, Biomin, Buhler, DSM, Famsun, Impextraco, Kemin, K-PRO, Trouw Nutrition, Van Aarsen a mnoho dalších. Organizátoři se těší na návštěvníky ve dnech 24. - 26. března 2020 v BITEC, v Bangkoku v Thajsku.*

Z tisové zprávy z oficiální tiskové konference v Bangkoku v Thajsku, 30. ledna 2020

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down