11.01.2021 | 04:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Webináře, on line konference a odložené akce

V kontextu koronavirové pandemie se mnohé konference a semináře konají on-line a většina loňských ale i letošních akcí byla odložena.

Pokud jde o české konference a webináře, patří sem například nabídka společnosti Sano, která do jara uspořádá čtyři webináře (27. 1. 2021 Imunita skotu a krmná dávka, 24. 2. 2021 – Senážování, 31. 3. 2021 – Pícniny, 28. 4. 2021 – Tepelný stres u skotu), jak se dozvíce na stránkách www.sano.cz

Další českou konferencí, které se můžete zúčastnit on-line je akce SKK - Spolku pro komodity a krmiva Seminář rostlinné výroby, pořádaný 21. ledna dopoledne (dozvíte se na příklad o bilanci sklizně obilovin, řepky a olejnin i sladovnického ječmene 2020, o vývoji a předpoklady domácí spotřeby a přepokládané sklizni v příštím období.

V únoru se můžete připojit zahraniční akci EuroTier digital a seznámit se se známým veletrhem on-line ve dnech 9. –12. února 2021. Více na stránkách www. eurotier.de

Odložena také byla vždy hojně navštěvovaná výstava Techagro  na výstavišti v Brně, a to až na rok 2022. Techagro, Silva Regina a Biomasa se tak budou konat 3.–7. dubna 2022. Letos by měl proběhnout (doufejme) veletrh AnimaTech, a to 27.–30. června. Výjimečně se této akce budou moci zúčastnit ti vystavovatelé zemědělské techniky, kteří přišli o Techagro.

 

Také zasedání evropské ho parlamentu v Bruselu budou probíhat jako videokonference s možností účastí veřejnosti. Členové budou moci zasedání sledovat, žádat o slovo a vložit se do diskuse a jiní účastníci se mohou připojit a setkat se přes webstreaming, a to 11., 14. A 25. ledna odpoledne a 26. ledna dopoledne a v únoru 1., 4. a 24.

Zajímáte-li se o aktivity našeho vydavatelstvím můžete se podívat  na on-line vysílání naší TV Zemědělec s možností živého vysílání nebo natočení vaří konference ve studiu TV Zemědělec, tedy živé vysílání (on-line přenos) nebo vytvoření pořadu dané konference. On-line přenos bude vysílán na www.tvzemedelec.cz a v aplikaci Zemědělec, ale je možné jej vysílat i na vašich webových stránkách. Další informace na www.profipress.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down