Zapamatujte si říjnové datum – uteče to jako voda

Evropská výstava hospodářských zvířat Sommet de l' elevage se pravidelně koná v srdci Central Massif v Clermont Ferrandu a je výjimečnou ukázkou francouzského know-how v oblasti chovu hospodářských zvířat. Sommet se stal předním světovým veletrhem v odvětví chovu masného skotu, dojeného skotu, ovcí a chladnokrevných koní. Nabízí návštěvníkům komplexní přehled produktů a služeb pro všechna hospodářská a zemědělská odvětví: stroje, genetiku, krmiva, veterinární výrobky, zařízení pro dojení, služby pro zemědělce, zemědělské budovy, obnovitelné zdroje energie atd.

Posuzování zvířat a prezentace plemen, technické inovace, obchodní jednání, obchodní akce a konference jsou, jako každý rok, nedílnou součástí výstavy.

Letmo o Sommetu už v lednu 2020

V roce 2020 ( 7. –. 9. října) bude 29. ročník veletrhu věnován plemeni aubrac. Toto plemeno bude mí svůj národní šampionát se 400 nejlepšími zvířaty. V roce 2019 se na show přišlo podívat 160 novinářů, z toho 45 zahraničních z 22 zemí a vyšlo více než 1500 článků a zpráv v tištěných, audiovizuálních a internetových médiích. Na mezinárodní úrovni se reklamy a články objevily v 67 médiích ve 32 zemích. Během výstavy je k dispozici speciální platforma webové televize: www.sommet-elevage-tv.fr

Pro všechny zahraniční návštěvníky

Mezinárodní klub, speciálně vyhrazený pro mezinárodní návštěvníky, poskytuje zahraničním delegacím řadu služeb, mezi něž patří vstup zdarma, prohlídky s průvodcem, tlumočníci, setkání s vystavovateli. K dispozici je zasedací místnosti, modlitební sál, catering atd.  Prezentace (s anglickým překladem) všech plemen skotu, ovcí a koní na výstavě se každoročně připravuje pro zahraniční návštěvníky.

Unikátní program exkurzí

Každý rok se organizuje více než 35 návštěv chovů a zemědělských podniků, aby zahraniční návštěvníci mohli objevit dokonalost francouzského odvětví chovu hospodářských zvířat. V roce 2019 bylo na prohlídkách zaregistrováno 1060 účastníků.

Expozice firem

V loňském roce přijelo 96 000 návštěvníků (4800 bylo zahraničních z 90 zemí) expozice firem rozdělených podle zaměření, a to na : Zemědělské stroje (traktory, kultivační stroje, setí, rozmetání hnoje, manipulace s plodinami, sklizeň sena a píce, distribuce krmiv, přeprava zvířat, lesnické stroje, zavlažování, pneumatiky atd.)

Vybavení chovů zvířat (dojicí zařízení, zařízení pro skladování a výrobu krmiv, zařízení pro odstraňování a manipulaci s hnojem, veterinární zařízení, konstrukce a vybavení zemědělských budov, zařízení pro manipulaci s hospodářskými zvířaty, oplocení atd.)

Zásoby a dodávky  pro chov zvířat (genetika, krmiva, hnojiva a půdní přídavky, přípravky na ochranu rostlin a zvířat, veterinární a hygienické výrobky, osiva trávy a pícnin atd.)

Služby pro chov zvířat (profesní organizace, veřejné a místní úřady, seskupení producentů, družstva, mlékárny, výzkumné organizace, zaměstnávání a školení farem, účty, správa, banky a pojišťovnictví, zemědělská média atd.)

Obnovitelná energie (zařízení na výrobu obnovitelné energie: solární, bioplyn, vítr atd.)

Nové technologie (počítače a software, elektronická zařízení, inteligentní technologie a telekomunikace atd.).

Sommet v číslech: 2000 zvířat 70 plemen (skot, ovce koně), 35 exkurzí a návštěv, 73 konferencí na aktuální témata zemědělství, 180 000 m2 výstavní plochy pro 1600 vystavovatelů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down