25.08.2021 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

‎Přihlášky na ceny Natura 2000 jsou otevřeny do 30. září!

O ocenění Natura 2000, které oceňují vynikající správu lokalit sítě Natura 2000, může požádat každý, kdo se přímo podílí na natura 2000 – podniky, úřady, nevládní organizace, dobrovolníci, vlastníci půdy, vzdělávací instituce nebo jednotlivci. Přihlášky do edice 2022 jsou otevřeny do 30. září!

Vítězové evropské ceny Natura 2000 jsou vybíráni z pěti různých kategorií, které byly

aktualizovány pro vydání 2022, aby se více zaměřily na mořské a pobřežní otázky. Tyto kategorie ukazují největší úspěchy při zachování ohromující evropské přírody: ochrana přírody, ochrana moří, komunikace, socioekonomické přínosy a přeshraniční spolupráce.

Pobídkou pro podání žádosti je profesionální uznání úsilí, stejně jako mezinárodní známost, které účastníci soutěže získají. Úsilí o ochranu nejcennějších evropských druhů a stanovišť bude lépe známo širšímu publiku a představení úspěšného příběhu inspiruje ostatní, kteří spravují a propagují lokality sítě Natura 2000.‎

‎Žadatelé o všechny žádosti budou svou práci propagovat na internetových stránkách Natura 2000 Award. ‎Kromě toho jsou všichni finalisté pozváni k účasti na slavnostním předávání cen v Bruselu.

Pokud vyhrajete jednu ze šesti cen, všichni hlavní uchazeči obdrží atraktivní, speciálně navrženou trofej, všichni partneři obdrží certifikát a Komise pomůže při organizaci místních propagačních akcí v zemích vítězů, kterých se zúčastní zástupci Evropské komise.‎

AG Press

25/08/2021

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down