Nejkvalitnější býci všech plemen

Lídr na trhu se skotem MASTERRIND je moderní společnost, ke která patří tři úspěšné družstevní organizace s velkou tradicí, a to SRV, ZEU a MASTERRIND Hannover eG. Společnost nabízí řešení pro chovatele skotu, tedy maximální úspěch pro marketingu, reprodukční management a vybavení pro úspěšný chov dojnic a masného skotu.

Centrální sídlo společnosti je ve Verdenu a regionální centra v Míšni a Bad Zwischenahnu a jejich zákazníky je více než 8500 zemědělců s přibližně 619 700 kravami plemene holštýnského a téměř 11000 plemenných krav různých plemen masného skotu.

MASTERRIND sdružuje tedy více než třetinu všech stád krav v Německu a má největší a nejúspěšnější německý holštýnský šlechtitelský program. Je číslem jedna pro vývoz živého skotu v Německu a spermatu mezi německými inseminačními stanicemi. Firma má také nejintenzivnější ET program (>6000 přenosuschopných embryí ročně).

Akce pro příští rok

MASTERRIND uspořádá 43. dny masného skotu s největší aukcí. Ve dnech 11. a 12. února 2022 chovatelé Dolního Saska a Saska společně poprvé dodají na Dny masného skotu prvotřídní býky. Aukce se mohou zúčastnit všichni zájemci z řad kupujících buď živě v Niedersachsenhalle, nebo z domova prostřednictvím živého přenosu a online aukční platformy. Kupující budou mít tak jedinečnou možnost vybrat si z kvalitativně velmi zajímavého aukčního lotu více než 200 vybraných býků.

Protože se i německá výstaviště budou muset sklonit před pandemií covid-19, akce 24. února 2022 se bohužel neuskuteční. Ale odložení neznamená zrušení! Pro výstavu a aukci holštýnského skotu byl zvolen náhradní termín a bude se konat 18. června 2022 ve Verdenu.

MASTERRIND exkluzivní aukce proběhne 23. února 2022 podle plánu, buď jako hybridní nebo čistě online aukce. Podrobnosti o digitálním doplňkovém programu pro zahraniční hosty budou doplněny v lednu 2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down