09.07.2019 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dva tisíce vyrobených samojízdných krmných vozů

Nejdříve tisíc, pak dva tisíce! V letech 2004 až 2019 dodala firma SILOKING Mayer Ma-schinenbau GmbH z bavorského Tittmoningu dva tisíce samojízdných krmných vozů do celého světa. Od prvního představení veřejnosti v roce 2004 dospěla firma v Německu na vedoucí pozici na trhu a zvyšuje svůj náskok nejen v Německu, ale i po celém světě. V jejich výrobním programu jsou hlavními úspora pracovních sil, preciznost a komfort.

Patnáct let historie výroby samojízdných krmných vozů se započalo v roce 2004 na výstavě Eurotier v Hannoveru, kde SILOKING, jako specialista na krmnou techniku, prezentoval samojízdný krmný vůz s tříbodovým podvozkem. Tento průkopnický koncept byl výsledkem dlouholeté vývojové práce, spojené s mnoha praktickými zkušenostmi z mléčných farem. „Jeden stroj, který je schopný sám odebírat a míchat krmivo, jet a zakládat ho“, takto představil Sascha Behrend – současný vedoucí odbytu, tuto novinku. Koncept tehdy přesvědčil též odbornou porotu a získal ocenění – zlatou medaili DLG.

Klíčový produkt – samojízdný krmný vůz

„Naším cílem je dále zdokonalovat tento klíčový produkt, protože trh se samojízdnými krmnými vozy neustále roste. S naším rozsáhlým portfoliem produktů a s mnoha variantami výbavy nabízíme řešení pro požadavky farem na celém světě,“ dodává Sascha Behrend.

Výroba si zakládá na specializaci pro jednotlivé provozy, kde jsou v popředí zájmů úspora času, větší preciznost, vyšší komfort, ale i náklady na krmivo. Silnou stránkou samojízdných krmných vozů je hospodárný provoz s přesnou nakládkou a s minimálními ztrátami odrolem.

„Naše stroje obstojí v extrémních klimatických podmínkách po celém světě a to 365 dní v roce,“ vysvětluje Sascha Behrend. Například v centrech pro přípravu krmiv v Izraeli, často vystoupají teploty až k 50 °C. Naopak v Novosibirsku v Rusku klesne teplota v zimním odobí až na –40 °C. Také v ostatních částech světa tyto stroje úspěšně odolávají při letech spolehlivého provozu náročným klimatickým nebo geografickým podmínkám.

Nejširší paleta produktů na trhu a servis

Firma se snaží držet vedoucí pozici na trhu se samojízdnými krmnými vozy. SILOKING současně přináší na trh nejširší škálu produktů, od nejmenších modelových řad Compact, přes Premium až po řady System 500+ a 1000+.

Mají vlastní odbytové a servisní zastoupení v Rusku, Brazílii a Číně a širokou obchodní síť v mnoha zemích světa zabezpečuje rychlou a spolehlivou péči. Dobrý poprodejní servis patří k samozřejmosti. Servisní služba zákazníkům je k dispozici 365 dní v roce 24 hodin denně. K tomu náleží celoplošná síť regionálních prodejních a servisních partnerů po celém světě. „Díky si zaslouží naši importéři a prodejci, kteří se o stroje starají 24 hodin denně, sedm dní v týdnu,“podotýká za výrobní závod Jürgen Schuster, vedoucí zákaznických služeb.

Slogan kampaně zní: … „ be part of success – buď součástí úspěchu“.

Nejdůležitější události:

2004    Představení samojízdného krmného vozu SILOKING na výstavě EuroTier, ocenění zlatou medailí DLG

2008    Rozšíření modelové řady o SILOKING SelfLine Premium

2009    Rozšíření modelové řady o SILOKING SelfLine System 1000+ o objemu 32 m³

2014    Milník: 1 000 prodanýh SILOKING samojízdný krmný vůz

2015    Rozšíření modelové řady o SILOKING SelfLine 4.0 System 500+

2019    Milník: 2 000 prodaný SILOKING samojízdný krmný vůz

Podle tiskové zprávy, červenec 2019*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down