17.06.2020 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

EuroTier a EnergyDecentral se odkládá na únor 2021

Nově se bude evropský veletrh výstava konat 9.-12. února 2021. Dvě hlavní mezinárodní obchodní veletrhy se vrátí s úplným programem. DLG odloží EuroTier a EnergyDecentral, které byly plánovány na výstavišti v Hanoveru od 17.–20. listopadu 2020. Koronavirová pandemie působí problémy v cestování a vzhledem k těmto okolnostem DLG předpokládá, že nebude možné organizovat EuroTier a EnergyDecentral ve formě odpovídající mezinárodním veletrhům pro vystavovatele a návštěvníky.

Odklad EuroTier a EnergyDecentral byl obtížné rozhodnutí. Mezinárodní povaha obou výstav, pro jak vystavovatele, tak návštěvníky, je přesně co dělá událost globálním setkáním expertů. Tyto dva obchodní veletrhy mají hlavní cíl interaktivní dialog,“ říká Dr. Reinhard Grandke, ýkonný Ředitel, DLG.

„DLG je přesvědčený, že odklad EuroTier a EnergyDecentral na únor 2021 zajistí nejen pověst obou událostí, jako lídrů mezi mezinárodními veletrhy, ale také maximální příležitost k plánování a přípravě vystavovatelů a podobně i návštěvníků!“ vypočítává Dr. Grandke.

Aktuální informace o obou veletrzích můžete nalézat na www.eurotier.com a www.energy-decentral.com.

EuroTier a EnergyDecentral se vrátí se na výstaviště v Hanoveruv v Německu 9.–12. února 2021.

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down