08.02.2021 | 02:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

EuroTier 2021 „pouze“ digitálně

V úterý 9. února zahájí Julia Klöcknerová, německá spolková ministryně pro výživu a zemědělství veletrhy EuroTier/EnergyDecentral digital. Po čtyři dny se bude mluvit o mnoha věcech aspektech chovu hospodářských zvířat a obnovitelné energii. Bude se diskutovat o trendech budoucnosti a dalších aktuálních tématech.

Digitální technický program nabídne více než 300 odborných témat, konferencíe a mezinárodních setkání s odborníky a panelové diskuse. Od 9. do 12. února bude na digitální platformě prezentovat informace o svých produktech a službách více než 1 400 vystavovatelů, a to tváří v tvář prostřednictvím kamery v reálném čase. Kompletní program naleznete na www.eurotier.com/en/fachprogramm.

 Zaměření na snižování emisí v chovu hospodářských zvířat

Akce DLG Spotlight Emission Control zahrnuje 25 odborných akcí v oblasti prevence a snižování emisí v chovu hospodářských zvířat, o nejnovějších řešeních z výzkumu a praxe.Vystavovatelé, organizace a další odborníci budou v 25 prezentacích předvádět řešení a inovace v oblasti krmení, ustájení, větrání a hnojení, které nejen pomáhají minimalizovat emise čpavku, ale i jejich prevenci. Německé spolkové ministerstvo potravin a zemědělství (BMEL) spolu s německým Úřadem pro zemědělství a potraviny (BLE) ukáže nejnovější výsledky výzkumných projektů na toto téma. Chovatelé hospodářských zvířat budou moci těžit ze těchto znalostí těžit. Snížení emisí čpavku je také důležitým Zelené dohody EU. Jiná část doprovodného programu obsahuje více než 30 on-line prezentací na témata týkající se producentů mléka a chovatelů. DLG (Německá zemědělská společnost), organizátor EuroTier digital nabídne chovatelům dojnic možnost získat rozsáhlé znalosti.

On-line interaktivní videa a chaty se mohou uskutečnit na platformě www.eurotier.digital.dlg.org a návštěvníci se mohou zúčastnit živě diskusí s mnoha řečníky. Odborné prezentace, prezentace produktů a diskuse s mnoha informacemi jsou určeny pro konvenční i ekologické zemědělské podniky. Přestože prezentace budou probíhat živě, jsou nahrávány a budou k dispozici jako video až do poloviny dubna.

Technický, doprovodný program je věnován také řadě témat chovu drůbeže. Organizátor EuroTier digital DLG  bude na této tematice spolupracovat s ZDG (German Poultry Association) a nabídne rozsáhlé praktické know-how o aktuálních otázkách a odborné znalosti z první ruky. Po každém tématu prezentace se návštěvníci budou moci připojit živě a zúčastnit se diskuse, klást otázky a vyměňovat si nápady. Odborná témata zahrnují všechny relevantní otázky v drůbežářském průmyslu, od dobrých životních podmínek zvířat přes zdraví až po zákaz utracení kuřat-kohoutků. Ve dnech 9. a 11. února, se dvě večerní akce ve formátu talk show na speciální téma chovu drůbeže. Publikum osloví v přímém přenosu několik významných osobností drůbežářského průmyslu. Pod tématem Poultry Business – Quo vadis? budou sdílet své vize do budoucna přímo s diváky. Druhý večer 11. února budou odborníci z celého světa diskutovat o situaci ptačí chřipky i covid-19 a jejich vlivu na drůbežářské trhy. Jste zváni k účasti na diskusi.

Digitální technický program s videokonferencemi a návštěvami virtuálních farem s chovem prasat, to je další téma digitálního veletrhu s informacemi a registrací na www.eurotier.com DLG-Spotlights Pig nabízí jak širokou škálu informací o aktuálních praktických otázkách, tak odborné znalosti po celé čtyři dny

Na akcích DLG v rámci technického programu, které se konají jako interaktivní videokonference na platformě https://eurotier.digital.dlg.org/ v adresáři  "Technický program", se návštěvníci mohou zúčastnit diskusí s řečníky živě prostřednictvím chatu. Kromě odborných přednášek a prezentací jsou plánována živá spojení pro "virtuální návštěvy chovu hospodářských zvířat". Předmětem mnoha událostí je téma welfare zvířat. Pracovními jazyky těchto akcí budou němčina a angličtina.

 Jak na to?

Pro účast v eurotier digital je nutný počítač s video a audio funkcemi. Aktivací příkazového tlačítka "Ticket shop" na www.eurotier.com se otevře nové okno. Registrovaný uživatel, který se poprvé přihlásí do "EuroTier digital", bude vyzván k vytvoření profilu. Na uvítací stránce "Domů" může uživatel přepnout do oblastí "Vystavovatel", navštívit technický program, připojit se k diskusním a podpůrným fórům a najít přehled všech řečníků v technickém programu.

Letos digitálně

V letošním roce se EuroTier, přední světový veletrh živočišné výroby, a EnergyDecentral, přední mezinárodní veletrh pro inovativní výrobu energie, budou konat výhradně jako digitální verze, od 9. do 12. února 2021. Součástí akce je rozsáhlý digitální technický program na aktuální témata mezinárodního chovu hospodářských zvířat, který umožňuje cílenou výměnu nápadů s odborníky z celého světa, seznámit se s nejnovějšími nabídkami vystavovatelů. Další informace o "EuroTier digital/EnergyDecentral digital na www.eurotier.com

*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down