Jednotka v Lucembursku se formuje

Po opožděném startu jsou nyní stavební práce na nové továrně JOSKIN ESA v Lucemburském velkovévodství v plném proudu. Budou se tam vyrábět zemědělské stroje.

Vzhledem k tomu, že pozemek vybraný pro tento projekt se nacházel ve dvou obcích – Sanem a Esch-sur-Alzette – počet požadovaných stavebních povolení se zdvojnásobil, což zpozdilo zahájení projektu až na prosinec 2023, téměř rok po předpokládaném datu. Po dokončení hrubé stavby západní haly a opláštění panelů Hebel jsou nyní týmy zaneprázdněny montáží střešních plechů. Izolační a hydroizolační práce mají začít v polovině června.

Plán se zpozdil

Dokončení stavby (kryté, uzavřené a dlážděné objekty) je plánováno na konec října 2024 a zahájení instalace hlavního zařízení (linky povrchových úprav) je naplánováno na leden 2025. V důsledku toho je uvedení továrny do provozu naplánováno na 3. čtvrtletí roku 2025. Připomínáme, že tento nový areál o rozloze 15 800 m², postavený na pozemku o rozloze 6,2 ha (včetně 1,4 ha zeleně) bude umístěna montáž velkých monokolových sklápěcích přívěsů a řady rozmetadel hnoje JOSKIN. Hrubé stavby v Lucemburku provádí valonská stavební společnost Ramaekers Construction se sídlem v Chimay, se kterou společnost JOSKIN spolupracovala již mnohokrát, zejména v polském Soumagne a ve Francii.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down