Konference MLÉKO 2025

Jaká je budoucnost automatizace v prvovýrobě mléka? Na tuto otázku a spoustu dalších se vám budou snažit odpovědět naši významní zahraniční i čeští řečníci na inspirativní konferenci Mléko 2025.
Termín a místo konání 11. 3. 2020, Uhelný mlýn – Kotelna, Libčice nad Vltavou

Událost je určena pro top management z velkých zemědělských podniků zabývajících se chovem skotu (nad 350 ks). Mezi řečníky bude Jan Hulsen z nizozemské společnosti Cow Signals s tématem „Novinky v designu stájí“. Gijs Schoelman s „Budoucností automatizace v prvovýrobě mléka“, Karel Bednář, předseda představenstva ZD Pluhův Žďár, který nám představí „Řízení farmy z pohledu majitele firmy“. Ze zahraničních farmářů Sabrina Volo z italské Dairy XL farmy, která nám poví o krmení na Dairy XL farmě (dojí na 12 dojicích robotech, krmí s 4 MFR). Stieneke Ijdema, farmářka z dánského Kjellrupu bude mít hned dvě přednášky, jednak na téma „Měření kvality mléka u robotického dojení“ a druhá na téma „Denní rutiny na farmě Dairy XL). Kompletní program a více informací najdete na www.velkefarmy.cz.
Po oficiálním zahájení budou účastníci rozděleni do 4 skupin. Cílem je větší interaktivita s přednášejícími, možnost přímé diskuze. Každý se může ptát na to, co ho zajímá. Konference je simultánně tlumočena z anglického do českého jazyka profesionálními tlumočníky. Po skončení konference proběhne společenský večer. Kapacita sálu je omezena, proto pokud máte zájem se této velmi zajímavé konference zúčastnit, registrujte se nyní na www.velkefarmy.cz. Vstup na akci je zdarma.


Partnery akce jsou AGRO-partner, Lely International, Respect, Erste leasing, AgroTeam CZ, De Heus ČR, Pama, I. Kamenická stavební a obchodní firma. Akce je podpořena Zemědělským svazem České republiky a předseda ZS Ing. Martin Pýcha bude jeden z řečníků v úvodní části konference.
Mediálním partnerem akce je nakladatelství Profi Press.*


Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down