02.09.2020 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kůň 2020

Na Výstavišti v Lysé nad Labem proběhne od pátku 18. 9. 2020 do neděle 20. 9. 2020 mezinárodní veletrh koní a všeho, co k nim patří, Kůň 2020.

Návštěvníkům se představí jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než 120. Zastoupena budou teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně. Budou k vidění nejen v boxech, ale nově na třech předvadištích. Pro nejmenší koně bude instalováno v prvním patře haly A2, pro sportovní šampionáty bude sloužit předvadiště v hale A1 a hlavní doprovodný program odstartuje v pátek 18. 9. v 10 hodin v hale C.

Velmi atraktivní doprovodný program vyplní vystoupení jízdní policie, westernové show, ukázky drezury a parkuru. Mimořádná budou i představení národního hřebčína a hřebčinců (Kladrub nad Labem, Písku a Tlumačova). Návštěvníci se budou moci podívat i na jedno z kol XI. ročníku Vozatajského poháru sportovních poníků, V. ročník Mountain and Moorland šampionátu speciálních výstavních tříd a finále celorepublikové seriálové soutěže Lead Rein poháru 2020 na kolbišti v hale A1.

Nedílnou součástí výstavy Kůň 2020 bude i účast tuzemských i zahraniční firem z tohoto oboru. Vystavovatelé nabídnou veškeré zboží, výrobky či služby, které jezdci a chovatelé potřebují k výkonu své činnosti. Nebudou chybět jezdecké potřeby, přepravníky, kočáry, stájové technologie, široká nabídka krmiv a doplňků, kovářské zboží, veterinární doplňky a odborná literatura, jak říká manažer výstavy Ladislav Žoha.

Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2020 bude Večerní koňská Queen galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným slovem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců. Letošní ročník je ve znamení revival kapely slavných Queen – živý doprovod jednotlivých vystoupení obstará Prague Queen, jak dodává ředitel výstaviště Ondřej Matouš.

Tak ať nám koně jdou!

Výstava je otevřená v pátek a v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin.

Více informací na www.vll.cz

Veletrhy konané v areálu Výstaviště v Lysé nad Labem jsou organizovány v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatřenmií. Čeká se však na vyjádření Odboru ochrany veřejného zdraví při Ministerstvu zdravotnictví, kde se žádá o přesun veletržních areálů do modelu obchodních center, která více odpovídají chování návštěvníků jako nakupujících než účastníků kulturních akcí.*

 Podle tiskové zprávy k mezinárodní výstavě Kůň 2020

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down