01.05.2013 | 02:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mezinárodní farmaceutická společnost sídlí v Bulharsku

Huvepharma je globální farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing produktů pro zdraví lidí i zvířat. Odtud také název firmy Huvepharma – HUman a VEterinary PHARMAceuticals.

Huvepharma je soukromá společnost s centrálou v Sofii v Bulharsku. Ve městě Razgrad, asi 319 km severovýchodně od Sofie se vyrábí veterinární produkty a pro lidi APIS (Active Pharmaceutical Ingredients), v Botevgradu, 60 km severovýchodně od Sofie produkují enzymy a probiotika a ve městě

Peshtera asi 120 km jihovýchodně od Sofie se vyrábějí veterinární léčiva a také dokončuje výroba produktů APIS a je tu centrum administrativy.

Po dostavění a otevření nové obrovské farmaceutické továrny v bulharském městě Razgrad se fermentační kapacita 3130 m3 zvýšila na více než 6000 m3. Jde tedy o největší výrobnu tohoto druhu v Evropě. Na ploše okolo 900 000 m2 jsou v továrně tři hlavní divize, to zařízení pro fermentaci, pro chemické čištění a pro syntézu.

 

Společnost má také velký zájem na ochraně životního prostředí a spoléhat se na zajištění celého výrobního cyklu. Huvepharma využívá vlastní odpadní vody z továrny, mají vlastní generátory na výrobu tepla, stlačený vzduch a elektřin. Nová továrna plní všechny globální farmaceutické a biotechnologické průmyslové standardy GMP a FDA. Pro všechny operace se využívají nejnovější automatizované systémy a kontinuální sledování kvality výrobků nejvyšší jakosti pro všechny světové trhy.

Huvepharma jako hlavní evropský producent biotechnických a farmaceutických výrobků má v této oblasti více než pětapadesát let tradice. Výrobky společnosti jsou prodávány ve více než 80 zemích světa a více než 98 % produktů se vyváží.

Po zahájení výroby v  nové továrně si Huvepharma zajistila své výsadní místo mezi nejlepšími společnostmi v oboru.

 

Více informací o návštěvě společnosti |Huvepfarma se dočtete v časopise Náš chov a týdeníku Zemědělec.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down