09.03.2021 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na letošek připadá na 30. výročí veletrhu SOMMET DE L'ELEVAGE

Dlouhá cesta mezinárodního veletrhu trvala od roku 1992, kdy byl poprvé uspořádán Sommet na ploše v Cournon-d'Auvergne! Tehdy se představilo sto vystavovatelů a o několik let později se veletrh stal jednou z největších světových události pro chovatele hospodářských zvířat, zejména skotu. O 12 let později, v roce 2004 se postoupilo dál a veletrh byl uspořádán v novém Grande Halle d'Auvergne. Dnes vznikly trvalé výstavní pavilóny a přehlídka trvá čtyři dny. Je třeba si připomenout, že Sommet představoval nejkvalitnější plemena skotu, stal se místem pro mezinárodní obchod, nejvyšším politickým fórem s přátelskou atmosférou.

Pak následoval rok 2020 s hlubokým a dlouhodobým dopadem na nás všechny a nyní se připravuje nový ročník 2021, jako důkaz zotavení. Za celý tým pozval všechny na  5 až 8. října 2021 Jacques Chazalet, prezident SOMMET DE L'ÉLEVAGE, v průběhu tiskové konference uspořádané on-line.

SOMMET bude čtyřdenní

Návštěvníci tak budou mít více času přijít na přehlídku, bude více přehlídek skotu a ostatních zvířat a větší počet konferencí.  Čeká se více než 100 00 návštěvníků, více farmářů, obzvláště zahraničních.

Vybudovala se nová hala, plocha výstavního areálu je více než 10 000 m2. Nová hala přivítá vystavovatele  mléčného sektoru (vyjma skotu a genetiky),  vystavovatele konstrukcí stájí a přístrojů. Nové haly a venkovní prostory budou mít i ovce, kozy, koně.

Digitální Sommet

Digitální pohled na výstavu a její doprovodný program je příležitostí pro vystavovatele a jejich produkty během roku. Pierrick Blanchard, manažer firmy KUHN, říká, že vystavují na Sommetu od jeho založení, kdy se konal se v městě Cournon. Každý ročník znamenal větší počet návštěvníků, zákazníků. Přesto  trvá na Sommetu přátelská atmosféra. Každoročně se těšíme na návrat. Je to skutečné místo setkání pro farmáře a zemědělské firmy.

Také Jean-Charles Cizeron, CEO Cizeron Biografie (organická výživa zvířat), řekl, že vystavovali od počátku. Podle jeho názoru se na Sommetu setkávají všichni ze zemědělského a chovatelského sektoru a všech druhů výroby. Hospodaření tam má kořeny, a to je vitrína pro celou Francouzskou zemědělskou znalost; obchodní přehlídka, kde můžete najít odpovědi na všechny vaše otázky a nápady pro budoucí projekty.

Těšíme se na příští ročník Sommetu, na setkání s kontakty a přáteli a doufáme, že si všichni užijeme letošní přehlídku.

Uvidíme, zda se bude veletrh konat fyzicky, nebo on-line, jako, bohužel, všechno v současné době.

Na tiskové konferenci promluvili také Fabrice Berthon, generální ředitel, a François Blanc, sales manager. Mluvili o stále se zvyšujícím počtu návštěvníků, o rozvoji výstavního areálu a o využití digitální aplikace pro smartphony s možností navštívit firmy vystavující na veletrhu.

To, že Sommet je právě teď a během celého roku digitální, je příležitost pro vystavovatele propagovat jejich výrobky. Aplikace a nové webové služby zlepšují propagaci během celého roku. Mohou být pořádány webináře jako prostředek pro vystavovatele a lze díky nim také identifikovat počet návštěvníků, kteří se přehlídky zúčastnili.

Bude i říjnový Sommet digitální?*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down