11.08.2016 | 03:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nabídli vše pro výrobu a skladování

Na dubnovém čtyřlístku brněnských veletrhů se prezentovala také společnost Agroing Brno, s. r. o., v čele s jejím jednatelem Ing. Zdeňkem Procházkou. Podle jeho slov představila společnost své produkty v rámci veletrhu Techagro. Agroing Brno se zabývá především technologiemi výroby krmných směsí, posklizňové úpravy a skladování plodin. V posledních letech se věnuje i problematice využití odpadního tepla z bioplynových stanic a zpracování biomasy.

„Pro zájemce o výrobu krmiv nabízíme například kladívkové šrotovníky, mačkače, míchačky, granulační a extrudační linky, šnekové dopravníky, zásobníky a váhy; a pro zájemce o skladování máme v nabídce čističky, sušárny, obilní sila, elevátory, redlery, pneumatické dopravníky a aktivní větrání. Všechny systémy mohou pracovat v ručním, poloautomatickém nebo plně automatizovaném provozu,“ konstatoval na úvod jednatel firmy Ing. Zdeněk Procházka.
V brněnském pavilonu A a také před ním měli zájemci možnost vidět několik exponátů. Před vstupem do haly dominovalo pozinkované silo s výsypkou pro krmné směsi a šroty nové generace. K vidění byla i kompletní výkonová řada sítových čističek s kapacitou od 35 do 250 t/h firem Denis (Francie) a Bűhler (Švýcarsko). Pro zákazníky s potřebou obilních skladů s aktivním větráním byly připraveny děrované pozinkované rošty s vysokou propustností vzduchu německé firmy Schmelzer, které mají až o 90 % vyšší účinnost než klasické štěrbinové.*

 

Více si přečtete ve Farmáři 7/2016

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down