29.01.2018 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový design pro hobby krmiva

Akciová společnost De Heus představila novou značku na pytlech pro krmiva Energys. V nových obalech, které spotřebitelům umožní lepší orientaci v nabízeném sortimentu, budou první krmiva pro domácí zvířata na trhu již od konce ledna.

Energys HOBBY je kompletní řada krmiv, která jsou určená pro zvířata chovaná v domácích, tzv. hobby podmínkách. Z celkového objemu 19 510 tun hobby krmiv, která společnost De Heus, a. s., v loňském roce vyprodukovala, patří se 40,7 % největší díl krmivům pro nosnice, následovaným směsmi pro králíky (29,7 %) a vykrmovaná brojlerová kuřata (9 %). Krmivům pro vodní drůbež patří podíl na úrovni 3,8 %, pod tříprocentním podílem z vyprodukovaného množství jsou směsi pro bažanty a křepelky (2,9 %) a krůty (2,8 %).
„Nejvíce hobby krmiv jsme zobchodovali na Slovensku, kde naši zákazníci odebrali více než polovinu již zmiňované produkce, respektive 50,5 %. Na domácím trhu jsme prodali 46,5 % objemu výroby a zbývající tři procenta v Maďarsku, kde není snadné se ve velké konkurenci prosadit. Naším cílem je, aby se krmiva Energys stala světovou značkou. Tomuto záměru by měl napomoci i nový design pytlů, který spotřebitelům usnadní orientaci v našem sortimentu krmiv pro hobby zvířata. Potisk na pytlích, který bude v česko-anglické verzi, bude obsahovat logo, obrázky zvířat a piktogramy informující o složení a vlastnostech výrobku. Materiál použitý na pytle zůstává stejný s tím, že u malého, desetikilogramového balení má pytel jednoduché dno, balení o hmotnosti 25 kg má dno dvojité. K lepší orientaci napomůže i barevné odlišení produktů pro jednotlivé druhy zvířat. Plánujeme, že od konce ledna budou v novém balení krmiva pro drůbež a během února směsi pro králíky, k nimž budeme postupně přidávat krmiva i pro ostatní druhy domácích zvířat,“ uvedl manažer sektoru hobby krmiv Pavel Jaroš.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down