Odborná konference na nizozemské půdě

Rostoucí celosvětová poptávka po vysoce kvalitním mléce a mase je hnacím motorem inovací ve výživě zvířat. Toho jsou si vědomi i ve společnosti Trouw Nutrition, kde se zaměřili na výzkum, jak zlepšit užitkovost a také ziskovost v chovu skotu. Symposium LifeStart, na kterém zaznělo mnoho zajímavých informací, se konalo v polovině října v areálu výzkumného centra této společnosti v Boxmeeru.

Trouw Nutrition patří mezi nejlepší světové společnosti v oblasti inovativních krmných specialit, premixů a služeb pro krmivářské odvětví. Díky kombinaci produktů, modelů a služeb nabízí Trouw Nutrition řešení, která podporují optimální produktivitu a zdraví zvířat po celý život. Společnost Trouw Nutrition zaměstnává více než 5000 lidí ve 25 zemích a svoje produkty prodává ve více než 90 zemích světa.

Po přivítání profesorem Leo den Hartogem, který kromě fuknce profesora na univerzitě ve Wageningenu působí také jako ředitel výzkumu společnosti Trouw Nutrition se ke slovu dostal také Knut Nesse, ředitel společnosti Nutreco.
Jednou z prezentovaných odbornýchpřednášek bylo vystoupení Dr. Michaela Steele z Kanady, který se ve svém příspěvku zaměřil na možnosti regulace trávení u telat.

 

Více si přečtete ve Farmáři

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down